Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników: rekomendujemy aborcję z przesłanki psychiatrycznej

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) rekomenduje mordowanie poczętych dzieci z przesłanki psychiatrycznej.

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) rekomenduje mordowanie poczętych dzieci z przesłanki psychiatrycznej.

Zespół lekarzy, którzy powinni zajmować się ratowaniem życia i zdrowia zarówno matki jak i poczętego dziecka, zajął się tym, jak i kiedy zabić jedno z tych dwojga. Wydał rekomendacje, w których zawarł możliwość zabicia dziecka poprzez aborcję, jeśli matka jest w złym stanie psychicznym.

Przerwanie ciąży wewnątrzmacicznej, zwane też terminacją lub aborcją, jest jednym z najstarszych zabiegów ginekologicznych – tak brzmi pierwsze zdanie dokumentu. Czytelnik ma odnieść wrażenie, że dzieje się historia, kontynuuje się chlubna tradycja, wszak ginekologia to gałąź medycyny, nauki jakże potrzebnej i szlachetnej. A zabieg z tradycjami to z pewnością najbardziej potrzebna ludzkości procedura, wzorzec postępowania od pokoleń.

Trudno o większą manipulację.

Celem dokumentu PTGiP-u jest to, by obecne przepisy o aborcji zinterpretować tak, aby obejść intencje ustawodawcy. Zamiast ochrony życia – mordowanie jak największej liczby dzieci.

W praktyce zabijanie dzieci z powodu złego samopoczucia psychicznego matki jest obejściem właściwie wszystkich przepisów – zapisów ustawy oraz dwóch wyroków Trybunału Konstytucyjnego – z 1997 o aborcji na życzenie oraz z 2020 o aborcji eugenicznej. Jest wbrew woli milionów obywateli, którzy podpisywali się od ustawami przeciwko aborcji. Bo dowolny powód może być przyczyną, że kobieta nie chce dziecka i wtedy wystarczy zadeklarować, że jest stan depresyjny i myśli o samobójstwie.

Nie z taką intencją działał ustawodawca pisząc przepisy o ochronie życia.

Ciężarną matkę w ostrej depresji należy leczyć, a nie odsyłać za drzwi gabinetu z kartką, że może sobie zamordować swojego syna lub córkę.

Państwo bezprawia? Z pewnością już tak.

Kto podpisał się pod dokumentem? Lista nazwisk poniżej, proszę wybaczyć brak stopni naukowych, ale nie były podane na stronie PTGiP:

Filip Dąbrowski

Dorota Agata Bomba-Opon

Wojciech Cnota

Krzysztof Czajkowski

Bożena Gorzelak-Leszczyńska

Hubert Huras

Mariusz Grzesiak

Sebastian Kwiatkowski

Piotr Kaczmarek

Katarzyna Kosińska- Kaczyńska

Przemysław Kosiński

Adam Lemancewicz

Agnieszka Seremak- Mrozikiewicz

Przemysław Oszukowski

Mirosław Wielgoś

Piotr Węgrzyn

Dariusz Wydra

Ewa Wender-Ożegowska

Mariusz Zimmer

Piotr Sieroszewski

Dzięki stworzonemu przez Państwa dokumentowi łatwiej będzie w Polsce zamordować maleńkie bezbronne dziecko.

Nie wstyd Państwu choć trochę?

Choć odrobinę…?

Tekst: Kaja Godek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.