Holendrzy chcą zabijać polskie dzieci

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) rekomenduje mordowanie poczętych dzieci z przesłanki psychiatrycznej.

Zabójstwo przez teleporadę? Polska nie jest krajem przyjaznym mordowaniu nienarodzonych? Żaden problem, droga Polko, przyjdziemy Ci z pomocą w twoim bólu. U nas znajdziesz rozwiązanie swojego „problemu”, jakim jest nowo poczęte życie pod twoim sercem.

Jak nie Polska to Holandia

Parlament holenderski postanowił, że w drodze teleporady Polki będą mogły zamówić tabletkę aborcyjną. Przesyłka przyjdzie do Polski pocztą. W roku 2022 Holendrzy zezwolili na dostęp do pigułek aborcyjnych u lekarza rodzinnego, dlatego konsultacja będzie się mogła odbyć nie tylko u ginekologa, ale i u lekarza pierwszego kontaktu.

Sjoerd Sjoerdsma z liberalnej partii Democraten 66: Do tego momentu pomagaliśmy kobietom z państw tzw. Trzeciego Świata. Tak daleko idąca hipokryzja. Ludzi się nie leczy, nie żywi gdy głodują, eliminuje się ich zanim się narodzą i staną się „problemem”. Teraz przyszedł czas na mordowanie polskich dzieci.

Macki lobby aborcyjnego

Mord na nienarodzonych dzieciach w krajach, które oficjalnie na ten mord pozwalają – to już za mało. Lobby aborcyjne rozciąga swoje macki na kolejne państwa, by zabijać jeszcze więcej dzieci.

Umożliwianie aborcji na ludności polskiej jest działaniem wrogim wobec naszego państwa i narodu. W tej sprawie powinna nastąpić reakcja Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Konrad Sadowski

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.