Aborcja w każdym szpitalu – tego żąda Minister Zdrowia

Aborcja w każdym szpitalu

Izabela Leszczyna od początku sprawowania urzędu ministra zdrowia stara się o to, by w Polsce łatwo i często zabijało się poczęte dzieci. I to w każdym szpitalu.

Kary za niezabicie dziecka

Jej ostatni pomysł to powszechne zatrudnianie lekarzy-aborterów. Dlatego jeśli placówka odmówi zabicia dziecka, Leszczyna chce nakładać na lecznicę kary finansowe, a nawet pozbawiać ją kontraktu z NFZ. Odpowiedzialność za to, że dziecko zostanie na pewno zabite, zrzuca na dyrektora kliniki.

Aborter na telefon

Nie obchodzi mnie, jaki lekarz to zrobi. Dyrektor szpitala może zawrzeć umowę z lekarzem spoza szpitala, który na telefon przyjedzie i dokona terminacji ciąży – powiedziała minister.

Co w praktyce oznaczają plany Izabeli Leszczyny?

Każdy szpital położniczy stanie się miejscem, gdzie morduje się dzieci. Kobieta, która potrzebuje leczyć się albo po prostu poprowadzić ciążę i urodzić dziecko, będzie musiała robić to w miejscu, gdzie wcześniej dokonywano krwawej egzekucji. Stąd może się zdarzyć, że pacjentką będą się opiekować osoby, które nie tylko ratują życie, ale także je odbierają. A co jeśli się pomylą? Miało to miejsce niedawno w Czechach, gdzie przez pomyłkę zabito dziecko kobiety, która tylko przyszła na badania.

Pacjentki pozbawione opieki medycznej

Możliwe, że niektóre szpitale odmówią mordowania dzieci. Jest to prawdopodobne szczególnie we wschodniej Polsce, gdzie od lat wiele placówek raportuje 0 aborcji. Gdy szpitale te zostaną pozbawione kontraktów, mieszkanki województw wschodnich nie będą miały gdzie się leczyć i rodzić dzieci. Czy o to chodzi minister zdrowia???

Obowiązek wynajęcia kata dla dzieci – na miejscu lub na telefon – oznacza też w praktyce likwidację klauzuli sumienia dla kadry menadżerskiej szpitali. Dyrektor będzie musiał zatrudniać abortera i zlecać mu morderstwo, oznacza to, że sam pośrednio będzie brał udział w tym morderstwie.

Powoli ale konsekwentnie aborcyjni lobbyści chcą zmienić medycynę. Z nauki o leczeniu i ratowaniu życia w system selekcji i świadomego zabijania pacjentów.

Tekst: Faustyna Rewucka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.