Aborcja to okrutne zabójstwo, a lobby LGBT krzywdzi dzieci — walczymy o bezpieczeństwo dzieci poczętych i już narodzonych!

Zwolennicy aborcji chcą, by można było zabijać jak najwięcej poczętych dzieci. Marzy im się pełna swoboda mordowania – do ostatniego dnia ciąży! W trakcie aborcji dziecko niewyobrażalnie cierpi. Nie dostaje żadnego znieczulenia, jest krojone żywcem na kawałki i wyrzucane do kosza na odpady. Niektóre dzieci dostają śmiertelny zastrzyk prosto w serce, aby zmarły w łonie matki, a następnie zostały wydalone. Czasem wymusza się poronienie, gdy dziecko jeszcze żyje, dochodzi do urodzenia żywego, po czym maleństwo dusi się na śmierć, bo ma niewystarczająco wykształcone płuca. Choć trudno wyobrazić sobie większe bestialstwo, właśnie tego chcą aborcjoniści. 

Jednocześnie chcą, aby nie pokazywać prawdziwego oblicza aborcji i nie mówić o niej prawdy. 

Nie pozwalamy, aby nienarodzone dzieci zostały bez pomocy. Prowadzimy kampanie edukacyjno-informacyjne, zbieramy podpisy i składamy petycje i projekty ustaw obywatelskich. Łączymy ludzi chcących działać w obronie życia, uczymy ich, jak skutecznie działać i jak zostać pro-liferami.

Walczymy z LGBT

LGBT to groźna ideologia. Uleganie jej promotorom prowadzi do katastrofy.

Przyjmowanie i realizowanie homoideologii prowadzi do demoralizacji dzieci, rozmontowania naturalnego porządku społecznego, zaburzeń sfery płciowej u osób pozostających pod wpływem LGBT. Tymczasem w sferze płciowej istnieje norma – dwie płcie i heteroseksualizm – oraz liczne odstępstwa od normy, które nigdy nie będą zgodne z prawdą o człowieku i świecie. 

Nie pozwalamy, aby lobby LGBT dominowało sferę publiczną. Edukujemy, informujemy, składamy petycje i ustawy, prowadzimy kampanie uliczne, pokazujemy prawdę o niebezpiecznej ideologii – także robiąc kontry do tzw. parad równości.

ustawa kaja godek

Razem działamy dla dobra dzieci

Zmieniamy Polskę na lepsze, bo działanie przynosi dobre efekty.

Pomyśl, jak wyglądałby świat, w którym każdy człowiek ma prawo do życia. Dziecko rozwija się i rodzi w bezpiecznym środowisku, nienarażone na żadne niebezpieczeństwo. Dorasta w zdrowej rodzinie składającej się z matki, ojca i rodzeństwa, gdzie nikomu nie wmawia się, że równie wartościowe są rodziny z dwoma „ojcami” lub dwiema „matkami”. 

Dążymy do takiego świata, a żeby go osiągnąć, chcemy działać razem z Tobą!

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.

Szybkość – odwaga - skuteczność

22 października 2020 r. Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok delegalizujący aborcję eugeniczną. W ten sposób zrealizowała się największa akcja pro-life w historii Polski – obywatelska inicjatywa ustawodawcza „Zatrzymaj Aborcję” – w której milion Polaków zażądało ochrony życia dzieci z podejrzenie choroby lub niepełnosprawności.

Jesteśmy zawsze na pierwszej linii

Nasz cel to bezpieczeństwo każdego dziecka. Edukujemy o tym, jak wielką zbrodnią jest aborcja, pokazujemy skutki ulegania lobby LGBT. Wiemy, że kluczem do pokonania zła jest świadomość, że to zło nie ma nic wspólnego z dobrem. Demaskujemy okrucieństwo aborcji. Odkrywamy ciemną stronę homoideologii.

Czujesz, że chcesz się zaangażować? Chcesz bronić dzieci przed aborcją i homolobby?

Napisz. Czekamy właśnie na Ciebie!