Kaja Godek: Aborcja w konstytucji Francji. Jak do tego doszło?

Francja aborcja w konstytucji

Zwolennicy aborcji we Francji walczyli od dziesięcioleci, aby mordowanie nienarodzonych dzieci stało się legalne i powszechne. Udawali oddolny ruch społeczny, pisali ustawy, które systematycznie poszerzały dostęp do aborcji. W 2001 roku dzięki ich działaniom aborcję powiązano z pojęciem wolności z Deklaracji Praw Człowieka. W marcu 2024 roku prawo do aborcji wpisano do konstytucji, czyniąc z zabijania dzieci fundament funkcjonowania państwa. Efekt, który obserwujemy dziś, jest wynikiem wieloletniej pracy aborcjonistów i stopniowych ustępstw, jakie wobec nich czyniono. Francja stała się przykładem, jak działa lobby na rzecz mordowania dzieci.


Odwiedź nasz profil na YouTube! Znajdziesz tam wiele treści na bieżące tematy dotyczące nienarodzonych.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.