Związki partnerskie to ukłon w stronę LGBT

Związki partnerskie to ukłon w stronę LGBT

„Każda próba uznania przez państwo związku innego niż małżeństwo jest de facto taktyką „krojenia salami” na korzyść ruchu LGBT, który chce zrównania swoich związków z normalnym małżeństwem, a także chce homoadopcji. Są to ich postulaty” – zauważa Kaja Godek.

Cała operacja jest nakierowana na to, żeby zalegalizować patologię. W dzisiejszych czasach odeszliśmy od mówienia o normach. A przecież są normy i są odstępstwa od normy, np. normą jest związek mężczyzny i kobiety, a odstępstwem od normy jest związek dwóch kobiet czy dwóch mężczyzn. Jeśli popatrzymy na historię państw, które zalegalizowały śluby homoseksualne i adopcje dzieci dla tych „małżeństw”, to zobaczymy, że to nie jest środowisko, które jest w stanie stworzyć zdrowe warunki do wychowywania dzieci. Już po kilkunastu latach legalnych homoadopcji w państwach zachodnich wychodzą na jaw ogromne skandale, bo niektóre pary homoseksualne adoptowały dzieci tylko po to, żeby je wykorzystywać seksualne. Podwyższony odsetek pedofilii w środowisku LGBT niestety jest faktem. Wrzucenie dziecka w takie środowisko jest dla niego ogromnym zagrożeniem.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.