Trans pedofile nagrywali filmy z gwałtów na małej dziewczynce

Koszmar w New Jersey: dwóch transseksualistów zostało skazanych za długotrwałe seksualne wykorzystywanie dziecka. Ofiarą potwornej zbrodni padła 7-letnia córka jednego z nich. Była więziona i wielokrotnie gwałcona, a do tego zwyrodnialcy kręcili filmy z jej udziałem i udostępniali dziecko innym pedofilom. Obaj odsiadują wyrok w żeńskim więzieniu, bo „identyfikują się jako kobiety”. 

Gwałty na córeczce

Główny oskarżony to Marina Volz, lat 32, mężczyzna, któremu wydaje się, że jest kobietą. Wcześniej znany jako Matthew Volz i przewodniczący Stowarzyszenia Studentów Queer w Clark College w Vancouver w stanie Waszyngton. Kiedy w grudniu 2018 roku przejął opiekę nad swoją córką, dziewczynka zamieszkała z nim w jego domu we Franklin w stanie New Jersey, USA. Przed sądem zeznał, że już wtedy miał plan na swoją potworną działalność.

filmy z gwałtów
Matthew Volz w Diversity Center w Clark College w Vancouver w stanie Waszyngton / fot. Madison Wiley, źródło: medium.com

Razem z 28-letnim Ashley Romero, który również jest mężczyzną identyfikującym się jako kobieta (poprzednie imię: Adam), wielokrotnie gwałcił dziewczynkę. Jakby było to za mało potworne, był jeszcze trzeci oprawca, Sean Allen, 54-letni weteran marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych oraz Dulcinea Gnecco

filmy z gwałtów
Wszyscy oskarżeni w sprawie: od góry: Sean Allen, Ashley Romero, na dole: Marina (Matthew) Voltz, Dulcinea Gnecco

Transseksualne studio filmów BDSM w domu

Pedofile założyli „rodzinne transseksualne studio produkcyjne specjalizujące się w amatorskim sado-maso, tabu i fetyszach”, które mieściło się we wspólnie dzielonym domu. W piwnicy mieli klatkę, obrożę na szyję, zabawki erotyczne i urządzenia do nagrywania scen gwałtu z udziałem małej dziewczynki. 

W styczniu 2019 roku ktoś anonimowo powiadomił służby. Po przeszukaniu domu znaleziono 30 komputerów, dysków cyfrowych i urządzeń do nagrywania. Dowody przeciwko pedofilom były mocne, bo oprócz filmów policja znalazła zapisy wiadomości, które między sobą wymieniali. To nie wszystko – okazało się, że Volz miał w domu spore zapasy kokainy.

Mężczyźni w żeńskim więzieniu

Asystent prokuratora okręgowego hrabstwa Somerset Brian Stack uważa, że sprawcy są „niezdolni do skruchy” i „do dnia dzisiejszego” każdy z nich wini innych zamiast zaakceptować swoją pełną odpowiedzialność. Sędzia Peter Tober określił ich zbrodnię jako „ohydną, okrutną i zdeprawowaną”. Geje Volz i Romero zostali skazani na 25 lat pozbawienia wolności, Allen na 12, a Dulcinea Gnecco, młoda kobieta biorąca udział w nagrywaniu filmów, na 5 lat.

filmy z gwałtów
Ashley Romero w sądzie stanu New Jersey / Źródło: patch.com

Zwyrodnialcy Volz i Romero będą odsiadywać wyroki w więzieniu dla kobiet. Zgodnie z prawem stanu New Jersey transseksualni skazańcy mają prawo sami wybrać, w jakim więzieniu chcą odbyć karę. Dwóch skrajnie niebezpiecznych pedofilów, którzy wyrządzili małej dziewczynce straszliwą krzywdę, zostanie umieszczonych w zakładzie karnym… z setkami kobiet! Cóż za absurd!

filmy z gwałtów
Matthew (Marina) Volz w sądzie stanu New Jersey / Źródło: patch.com

Niedawno opisywaliśmy podobną sytuację, jaka miała miejsce również w New Jersey: mężczyzna identyfikujący się jako kobieta zapłodnił dwie więźniarki podczas odbywania kary w więzieniu dla kobiet. Gdy po tych wydarzeniach został przeniesiony do męskiego więzienia, kreuje się na ofiarę transfobii.

Pedofile adoptują dzieci

Homoadopcje zagrożeniem dla dzieci

Ile jeszcze tragedii musi się wydarzyć, żeby rządzący zrozumieli, jak ogromne niebezpieczeństwo dla dzieci stanowi środowisko LGBT? Co musi się stać, by przestali ulegać żądaniom homolobby? Ogromnym błędem było przyznanie pieczy nad dzieckiem homoseksualnemu ojcu z zaburzeniami tożsamości płciowej, ale kolejnym błędem jest umieszczenie go z jego partnerem w więzieniu dla kobiet! Środowisko osób zaburzeniami preferencji seksualnych skażone jest różnymi patologiami i dewiacjami – takim osobom w żadnym wypadku nie można dawać pod opiekę dzieci ani pozwalać, by dyktowali warunki otoczeniu według swoich urojeń.

Tekst: Klara Kamińska


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.