Zniszczona wystawa w Lubartowie

Wystawa „Stop Dewiacji”, którą wczoraj postawiliśmy na lubartowskim Rynku, została zniszczona. Środowiska popierające homoseksualizm pokazały na czym polegają ich „argumenty” w konfrontacji z przedstawianymi przez nas faktami – na przemocy i cenzurze.

Tego typu zachowanie jest typowe dla zwolenników dewiacji – z podobną agresją odnieśli się do tej właśnie wystawy także w Kielcach, Opocznie, czy Radzyniu Podlaskim. Nieznośne jest dla nich działanie demaskujące ich ideologiczne oswajanie społeczeństwa ze zboczeniami i wmawianie, że stanowią normę. Badania, które prezentujemy na banerach, wprost udowadniają, że homoseksualizm szkodzi życiu i zdrowiu.

Wystawa została naprawiona, jak zapowiadaliśmy – będzie dostępna do 3 marca.

Lubartów to kolejne – ale i nie ostatnie – miasto, w którym pokazujemy prawdę o homoseksualizmie. Niebawem pojawimy się w kolejnych miejscach.

Tymczasem zachęcamy do podpisania petycji wyrażającej poparcie dla wystawy Stop Dewiacji w Lubartowie.

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.