Z prawdą o LGBT wyjechaliśmy na parkingi przed IKEĄ.

IKEA prawda o LGBT

Ideologia LGBT jest w swojej istocie wymierzona w normalny porządek rzeczy. Szczególnie ostro atakuje katolików. Niedawne zwolnienie pracownika IKEA za cytowanie Biblii – pokazało to bardzo wyraźnie. Fundacja Życie i Rodzina postanowiła przypomnieć klientom tej sieci kilka faktów o homoseksualizmie. We czwartek, 1 sierpnia 2019 na parkingach przez sklepami IKEA w Lublinie pojawił się samochód Fundacji z bannerami na przyczepkach.

„Chcemy informować ludzi prawdziwym obliczu ruchu LGBT. Nie może tak być, że w imię poprawności politycznej – knebluje się prawdzie usta. Ideologia, która stoi za tym ruchem jest bardzo niebezpieczna dla ładu społecznego i sprzeczna z naturalnym porządkiem rzeczy.” – mówił Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

Homoseksualiści i inni dewianci chcą, aby nienormalne zostało uznane za normalne. IKEA od lat promuje ruch LGBT – dlatego samochody pojawiły się przed sklepami właśnie tej szwedzkiej sieci handlowej. Przygotowane bannery pokazują kilka faktów dotyczących przestępczości i molestowania w środowiskach homoseksualnych.

Wkrótce podobne przyczepki pojawią się w innych miastach Polski – m.in. w Warszawie.

Wcześniej, Fundacja wywiesiła przed lubelskim sklepem IKEA billboard „Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii”. Była to reakcja na szykanowanie pracownika tej firmy, który cytował słowa Pisma Świętego o homoseksualistach.

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców normalności w Polsce – nie pozwólmy, aby propaganda homoseksualna deprawowała młodzież. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o ideologii LGBT i bronić życia oraz rodziny.

IKEA prawda o LGBT

 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.