Wystawa „Stop Dewiacji” w Lubartowie

Na lubartowskim Rynku stanęła wystawa „Stop Dewiacji”. Ma ona na celu uświadomienie mieszkańcom miasta faktów dotyczących homoseksualnego stylu życia. Cel ten jest bardzo ważny, bo konsekwencje tego stylu zagrażają zdrowiu i życiu ludzi. Niestety, propaganda środowisk homoseksualnych nie tylko próbuje te fakty ukryć, ale zachęca do podejmowania i utrwalania dewiacyjnych praktyk.

O czym dowiedzą się mieszkańcy Lubartowa? Między innymi o tym, że znaczny procent przestępców seksualnych to homoseksualiści, czy że homoseksualiści odpowiadają za 20-40% przypadków molestowania dzieci, choć stanowią zaledwie 1-3% społeczeństwa. Na wystawie znajduje się również świadectwo Dawn Stefanowicz wychowywanej przez parę gejów.

Wystawa ma charakter informacyjny. Na lubartowskim Rynku będzie obecna do 3 marca br.

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.