Wyniki głosowania nad ustawą „Aborcja to Zabójstwo”. Którzy posłowie przeciwko życiu? Zobacz listę

Zakończyła się debata i głosowanie nad obywatelskim projektem dotyczącym aborcji, który miał zakończyć „aborcyjne eldorado” w Polsce. Mowa o inicjatywie ustawodawczej 150 tysięcy obywateli (nazywanej przez media „ustawą Kai Godek”) „Aborcja to Zabójstwo”. Posłowie zebrani w Sejmie postanowili stanąć w obronie bezkarności aborcjonistów. Wyniki głosowania w sprawie ulepszenia przepisów dotyczących aborcji szokują.

Aborcja głosowanie – bezlitosny wyrok

To haniebny dzień dla polskiego parlamentu. Posłowie zlekceważyli projekt podpisany przed 150 tysięcy obywateli. Głosowanie w sprawie aborcji, które odbyło się 7 marca 2023 roku, pokazało jasno prawdziwe oblicze parlamentarzystów i to, jak bagatelizują tematykę aborcji. 300 posłów głosowało za odrzuceniem projektu ustawy.

Jedynie 99 ze wszystkich głosujących w sprawie aborcji opowiedziało się za rozsądnymi postulatami inicjatywy. Jesteśmy zatem w kraju, w którym władza normalizuje morderstwo i nie widzi nic złego w nakłanianiu do zabicia poczętego dziecka. Ludzie muszą zacząć brać odpowiedzialność nie tylko za swoje czyny, ale i za słowa. Promowanie zabijania nienarodzonych dzieci jest złem i fakt ten nie powinien podlegać dyskusji. Jak się jednak okazuje, posłowie wolą iść na rękę aborterom, o czym świadczą wyniki głosowania w sprawie wprowadzenia kar m.in. za przekazywania informacji jak dokonać aborcji i które zachęcają do przerywania ciąży.

aborcja głosowanie
Wyniki głosowania ZA ODRZUCENIEM ustawy „Aborcja to Zabójstwo”

Posłowie normalizują promowanie morderstwa

Nie można zaprzeczyć, że wszyscy ci, którzy zagłosowali przeciwko projektowi ograniczającemu aborcję, powiedzieli: „życie bezbronnych dzieci nic dla nas nie znaczy, niech aborcjoniści nadal bezkarnie promują, namawiają i przeprowadzają aborcje z pominięciem polskiego prawa”. To właściwe podejście?

Skoro żyjemy w kraju, w którym zabójstwa są karane, dlaczego zezwala się na promowanie zabijania nienarodzonych dzieci? Mordowanie nienarodzonych również jest formą przemocy. Nie możemy godzić się na to, żeby przepisy chroniły ludzi promujących morderstwo, niezależnie od tego, czy dotyczy ono dorosłych osób, czy dopiero poczętych dzieci. Potrzeba zmian – nawet teraz, gdy głosowanie w Sejmie pokazało, jak wielu posłów zalicza się do zwolenników aborcji.

Nie poddamy się!

Nie rezygnujemy z aktywnego działania. Chcemy, żeby wszystkie osoby, które swoją polityczną decyzją pozwoliły na zabijanie dzieci i zasłaniają się logiką partyjną, były znane wyborcom. Prawo do życia dla każdego dziecka powinno być chronione od poczęcia. Na stronie www.SejmBezAborterow.pl już można znaleźć imienne listy posłów, którzy głosowali przeciwko lepszej ochronie dzieci przed aborcją.

W najbliższych tygodniach i miesiącach będziemy informować wyborców w poszczególnych okręgach o postawie ich delegatów. Ludzie mają prawo wiedzieć, kto stoi za okrutną decyzją. Niech sami zdecydują, czy nadal chcą mieć takiego reprezentanta w Sejmie.

Już można przeczytać: Aborcja to Zabójstwo – pełny tekst wystąpienia Krzysztofa Kasprzaka w Sejmie

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.