Wisła – pikieta przeciwko aborcji. Proliferzy otwierają na prawdę kolejne osoby.

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina nie ustają w działaniach na rzecz życia nienarodzonych dzieci. Wybierają się do różnych miast Polski, aby pokazywać okrucieństwo procederu aborcyjnego – codziennie w nieludzkim bólu ginie trójka nienarodzonych dzieci. Nieraz dzieci takie, mimo brutalnych prób pozbawienia ich życia, rodzą się żywe i… dusząc się umierają powoli, personel szpitala nie podejmuje częstokroć żadnych działań ratunkowych, odstawia je na parapet, do miski, gdzieś do kąta. Jak śmiecia do wyrzucenia.

Na to nie może być naszej zgody! Obrona życia dotyczy każdego nas, niezależnie od poglądów, od zajmowanych stanowisk, pracy. Tego zdają się nie rozumieć polscy politycy, którzy deklarując się obrońcami życia nie robią nic, aby zahamować okrutny aborcyjny proceder.

Proliferzy uświadamiają społeczeństwo o tym, że aborcja zabija bezbronne osoby, przynaglają polityków do podjęcia jeszcze większych wysiłków zmierzających do wprowadzenia prawnej ochrony życia, rozliczają rząd z niespełnionych obietnic wyborczych. Projekt „Zatrzymaj Aborcję” od półtora roku leży w sejmowej zamrażarce, kompletnie nietknięty. Politycy tłumaczą, że to jeszcze nie ten moment, że sprawa jest tak ważna, iż wymaga rozwagi i spokoju… Gdyby sprawa była dla nich naprawdę ważna, już dawno prawo dotyczące ochrony życia byłoby wprowadzone. Bierność i ignorancja rządu dowodzi, że ten nie traktuje poważnie swoich własnych słów, swoich wyborców, a co najgorsze, nie traktuje poważnie życia nienarodzonych, zagrożonych aborcją dzieci.

3 maja 2019 odbyła się kolejna pikieta zorganizowana przez działaczy Fundacji Życie i Rodzina. Na deptaku, gdzie spacerowało bardzo dużo osób, rozstawili baner pokazujący skutki opieszałości politycznej partii PiS w kwestii ochrony życia. Wiele spacerowiczów przystawało, przyglądało się, niektórzy gratulowali odwagi, inni odchodzili w zamyśleniu. Zdarzali się i tacy, którzy popierali działanie prolife, jednak bez pokazywania skutków procederu aborcyjnego. Byli i tacy, którzy próbowali wolontariuszy uciszyć domagając się wyłączenia megafonu. To jednak były jednostkowe przypadki, bowiem w zdecydowanej większości przechodzący spokojnie podchodzili do akcji i obecnych na niej obrońców życia. Prawda na temat aborcji dociera do coraz szerszego grona społeczeństwa, potrzeba tylko tego, abyśmy nie ustawali w działaniach. Dlatego kolejne pikiety już wkrótce – nie bądźmy bierni, nie dajmy się uciszyć, jesteśmy głosem tych, którzy sami obronić się nie potrafią!

Agnieszka Jarczyk

Też chcesz podjąć walkę o zatrzymanie aborcji? Dołącz i wspieraj sprawę!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.