Warszawa: pokazujemy prawdę o aborcji nie tylko Polakom

W sobotę 21 stycznia wolontariusze warszawskiej komórki Fundacji Życie i Rodzina pikietowali na Starym Mieście w Warszawie. Stanęliśmy w miejscu, w którym nasz plakat pokazujący prawdę o aborcji mogli zobaczyć nie tylko mieszkańcy stolicy, ale też wielu zagranicznych turystów. Jak się okazało to właśnie oni stanowili tego dnia większość przechodniów. Byli także najbardziej zainteresowani przekazem, wielu z nich przystawało i robiło zdjęcia plakatu z zabitym w aborcji dzieckiem. Dla większości z nich to prawdopodobnie jedyna okazja, aby zobaczyć jak naprawdę wygląda tzw. „prawo wyboru”, „zlepek komórek”, czy też inaczej mówiąc – „prawa reprodukcyjne” w praktyce.

W czasie godzinnej pikiety pojawiła się także pewna kobieta usiłująca nieudolnie ukryć swoje poparcie dla zabijania dzieci pod pozorem troski o maluchy. Jednak w trakcie rozmowy, w której nie potrafiła podać ani jednego rozsądnego argumentu popierającego jej tezy, wyszło na jaw, że pani nie widzi nic niemoralnego w zabijaniu ludzi w ogóle, czy to dzieci nienarodzonych czy osób dorosłych. Kiedy zwróciliśmy jej uwagę na kuriozalność jej poglądów, szybko się oddaliła nie chcąc dalej rozmawiać. Po raz kolejny okazało się, że poparcie dla zabijania niewinnych dzieci idzie w parze z obojętnością wobec wszystkich ludzi, także tych już narodzonych.

W najbliższym czasie ponownie pojawimy się na ulicach Warszawy, aby uświadamiać opinię publiczną jak wielką zbrodnią jest zabijanie dzieci w okresie prenatalnym.

Agnieszka Januszewska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.