Walczymy o dzieci zabijane w toruńskim szpitalu

W Toruniu, na ulicy Żwirki i Wigury przy szpitalu na Bielanach, dnia 4 czerwca 2017 roku w godzinach 13.00 – 15.00 w niedzielę, odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna Fundacji Życie i Rodzina. Chcemy w ten sposób zamanifestować naszą walkę o obronę życia od poczęcia. Szczególnie wymowne było to przed toruńskim szpitalem im. Rydygiera, przed którym była pikieta, ponieważ w nim właśnie dokonuje się aborcji, czyli zabija się nienarodzone, bezbronne dzieci.

W trakcie akcji ludzie przechodzący bądź przejeżdżający obok naszych banerów ukazujących ofiary aborcji, reagowali bardzo różnie. Wyrażali to w słowach bądź w gestach. Niezadowolenie niektórych mieszkańców Torunia z akcji nie zrażało nas do działania. Chcemy, żeby o zbrodni, która dokonuje się w toruńskim szpitalu, dowiedziało się jak najwięcej osób i obudziło oczywisty sprzeciw. Tuż pod koniec pikiety odśpiewaliśmy hymn narodowy na znak, że jesteśmy Polakami, którzy nie zapominają o najważniejszych wartościach, o które zawsze będą walczyć.

[masterslider id=”26″]

Oskar Biliński

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.