Ustawa „Aborcja to Zabójstwo” zakończy aborcyjne „eldorado”

Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej, swoje działania zintensyfikowały grupy aborcjonistek, które oferują kobietom pomoc w zabijaniu nienarodzonych dzieci. Obchodząc polskie prawo stworzyły – jak same mówią – aborcyjne „eldorado”.

Proces aborcjonistki z Aborcyjnego Dream Teamu

W Polsce ruszył pierwszy proces związany z pomocnictwem w aborcji. Aktywistce Aborcyjnego Dream Teamu Justynie W. za pomocnictwo w zabiciu nienarodzonego dziecka – przekazanie kobiecie w ciąży tabletek poronnych – grozi do 3 lat więzienia. Według mediów sprawa wyszła na jaw dzięki ojcu dziecka, który odpowiednio zareagował. Niestety, wiemy, że osób, które pośredniczą w dystrybucji tabletek aborcyjnych oraz w transferach na aborcje za graniami Polski, jest znacznie więcej.

Ustawa "Aborcja to Zabójstwo" zakończy aborcyjne "eldorado"
Aborcjonistki z ADT podczas konferencji chwalą się ilu kobietom pomogły zabić dzieci. Zdjęcie: Facebook Aborcyjny Dream Team

Aborcyjne eldorado

Same aborcjonistki co chwilę chwalą się liczbami zabitych dzieci, a aborcje uważają za normę. „Było (…) w podziemiu trochę eldorado” – mówiła dziś dla „Gazety Wyborczej” oskarżona Justyna W. Ma rację. Feministki z łatwością obchodzą obowiązujące w Polsce przepisy, doradzają i organizują aborcje, aby zabić jak najwięcej dzieci. Proces, który się rozpoczyna, niejako potwierdza, że trudno kogokolwiek pociągnąć do odpowiedzialności za aborcję. Od lat feministki działają bez przeszkód, chwalą się publicznie pomocą w zabijaniu dzieci, a w sądzie ląduje JEDNA sprawa JEDNEJ aktywistki, w dodatku nie wiadomo, jak się ona zakończy. Setki zgłoszeń są natomiast umarzane.

Części ciał abortowanych dzieci

Ustawa Aborcja to zabójstwo bardzo potrzebna

Trzeba natychmiast zabrać możliwość zabijania dzieci i uczynić prawo jednoznacznym. Dlatego tak ważna i potrzebna jest ustawa „Aborcja to Zabójstwo” – dzięki niej pomocnictwo w aborcji, promowanie zabijania i tzw. „turystyka aborcyjna” będą niemożliwe.

Wzywamy wszystkich do włączenia się w zbieranie podpisów pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą „Aborcja to zabójstwo”. Chcemy, by ustawa trafiła pod obrady Sejmu, a to oznacza, że potrzeba co najmniej 100 tysięcy podpisów. Karty do zbiórki podpisów należy pobrać i wydrukować ze strony aborcjatozabojstwo.pl. Trzeba pilnie ratować dzieci z rąk aborterów!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.