Tysiące kobiet widziało aborcję w Piekarach

Każdego roku, w trzecią niedzielę sierpnia, kobiety i dziewczęta gromadzą się na piekarskim wzgórzu przed ikoną Matki Piekarskiej – Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej. Pątniczki pielgrzymują w to miejsce, aby dziękować i upraszać łaski dla siebie oraz swoich rodzin. Jest też grupa kobiet, które tylko zaznaczają swoją obecność, bo tak tradycja nakazuje.

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina również udali się do Piekar, aby pokazać pielgrzymom ofiary aborcji w Polsce oraz przekazać ulotki z informacjami, w jaki sposób można włączyć się w jesienną zbiórkę podpisów pod projektem ustawy ratującej dzieci przed śmiercią eugeniczną.

Tysiące kobiet miało możliwość zobaczyć, jak wyglądają dzieci, których dotknęło prawo „wolności” i „wyboru”, które narzucają ruchy feministyczne szerzące swoją ideologię zaprzeczającą naturze, nauce i logice.

Podpisy będą zbierane w całej Polsce! Sprawdź na http://zycierodzina.pl/zatrzymaj-aborcje. Nie bądź obojętny, bo „wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje”.

Marek Grygierek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.