Twitter: prawda o aborcji niezgodna z regulaminem

Najpierw zablokowane zostało konto Kai Godek, potem cenzura objęła konto Fundacji Życie i Rodzina. To nie pierwsza taka sytuacja na portalu społecznościowym Twitter. Jednak zdarza się coraz częściej. Jednym słowem, użytkowników Twittera obowiązuje zakaz prawdy.

Konto Kai Godek zostało zawieszone za „nieuzasadnione okrucieństwo” w jej wpisach. Tym sposobem Twitter zakazuje jakiejkolwiek rzeczowej dyskusji na temat aborcji, ponieważ… aborcja po prostu jest okrutna. Łagodne mówienie o mordowaniu dzieci poprzez rozrywanie ich na części czy skazywanie ich na śmierć przez uduszenie jest brakiem świadomości na temat tego, jakimi metodami posługują się aborcjoniści.

To jednak nie koniec. Kilka dni po zablokowaniu konta Kai Godek, działacze Fundacji Życie i Rodzina zostali poinformowani, że niezgodne z regulaminem i naruszające zasady jest … zdjęcie zebranych podpisów, widniejąc w tle profilu na Twitterze.

Jakichkolwiek zabiegów by nie używał portal, nie zamknie ust i oczu milionom ludzi na świecie. Aborcja jest jedną z najokrutniejszych i największych zbrodni ludzkości. To ludobójstwo na masową skalę, usilnie przykrywane regulacjami prawnymi i ideologiami. Niestety, to dzieję się także w Polsce.  Politycy, zamiast przyjęcia projektu #ZatrzymajAborcję, oddają pola osobom i instytucjom wspierającym proaborcyjną propagandę.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.