Trwają pierwsze zbiórki podpisów pod inicjatywą „Aborcja to Zabójstwo”

To był weekend pięknego zaangażowania w obronę dzieci przed aborcjonistami. Wbrew temu, co niektóre media próbują nam wmówić – Polacy chętnie podpisują się pod inicjatywą ustawodawczą „Aborcja to Zabójstwo”. Sami zobaczcie galerię!

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach była cała Polska. Byli także wolontariusze, którzy zbierali podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Aborcja to zabójstwo”, która ma zadanie zakończyć ohydne praktyki aborcjonistów i wzmocnić ochronę życia.

Aborcjoniści czują się coraz bardziej bezkarni, bo polskie prawo daje przestrzeń na działanie telefonów, pod którymi doradza się w aborcjach. Pozwala też organizować systemowe pomocnictwo w aborcjach.

Nie może być zgody na to, co wyprawiają mordercze organizacje. Niedawno publicznie ogłosiły, że pomagają zabijać dzieci nawet w 9. miesiącu ciąży!! Przecież te dzieci mogłyby się normalnie urodzić i żyć!

Wspólnie powstrzymamy aborcjonistów

Dzięki inicjatywie „Aborcja to zabójstwo” ludzie dobrej woli zyskali realną możliwość, aby uratować dzieci z rąk aborterów. To jest ten czas! Takie zbiórki, jak ta którą możecie zobaczyć poniżej, dają nadzieję. Jednak do zebrania jest jeszcze wiele podpisów.

Wspólnymi siłami Polacy mogą zdziałać cuda, co pokazał sukces inicjatywy #ZatrzymajAborcję. Dlatego jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – dołączcie do zbiórki pod projektem ustawy „Aborcja to zabójstwo”, najlepiej za pomocą formularza. Razem powstrzymamy zabijanie niewinnych dzieci!

Zbiórki podpisów pod inicjatywą „Aborcja to Zabójstwo” [GALERIA]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.