Toruń: Nie chcemy zabijania dzieci w naszym szpitalu

2 września przed toruńskim szpitalem im. L. Rydygiera odbyła się pikieta antyaborcyjna. Wpisuje się ona w szereg regularnych tego typu akcji, organizowanych przez ostatnie 2 lata w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca.

Przypominamy, że we wspomnianym szpitalu aborterzy zabijają nienarodzone dzieci. W latach 2000-2015 ich ofiarami padło 67 nienarodzonych maluszków. Pomimo protestów, kierujący szpitalem nie wyrazili chęci zaprzestania wykonywania tych bestialskich „zabiegów”.

Zatrzymanie zabijania dzieci w tym, ale i w innych polskich szpitalach zależy nie tylko od kierownictwa placówek medycznych, ale i od polityków. Projekt #ZatrzymajAborcję czeka na rozpatrzenie i przyjęcie przez posłów już 10 miesięcy. Dla jego procedowania mnoży się wnioski i powołuje podkomisje, choć w rzeczywistości przyjęcie ustawy zależy nie od procedur, ale od dobrej woli polityków i od uczciwego wypełnienia wyborczych obietnic.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia i zapraszamy na kolejne comiesięczne pikiety:

[masterslider id=”39″]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.