To nie koniec! Czas na kolejną antyaborcyjną ustawę

Delegalizacja aborcji eugenicznej w Polsce nie oznacza, że walka z aborcją jest zakończona, wręcz przeciwnie: to dopiero pierwszy krok na drodze do pełnej ochrony życia nienarodzonych. Kaja Godek podkreśliła, że aborcja jest złem bezwzględnym, niemającym żadnego usprawiedliwienia. „Działamy dalej!” – powiedziała do zgromadzonych pod Trybunałem Konstytucyjnym w drugą rocznicę ogłoszenia wyroku ws. przesłanki eugenicznej.

Druga rocznica wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji

Dwa lata temu działy się tu dantejskie sceny z udziałem rozhisteryzowanych aborcjonistów, którzy nie mogli znieść swojej srogiej porażki. 22 października 2020 Trybunał Konstytucyjny orzekł o niezgodności przesłanki eugenicznej z art. 38, 30 i 31 Konstytucji Rzeczypospolitej. W tym roku, w drugą rocznice tego wydarzenia, wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zgromadzili się przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego, by modlić się o ochronę dzieci, które są w jakikolwiek sposób zagrożone aborcją, nawrócenie aborterów i wszystkich, którzy promują i popierają zbrodnię aborcji, a także o dobre prawo, które chroni każde dziecko i o skuteczną egzekucję tego prawa.

Inicjatywa antyaborcyjna „Aborcja to zabójstwo”

Te dwa lata bardzo mocno pokazały, że jest jeszcze wiele do zrobienia w kwestii prawnej ochrony życia w Polsce. Aborcjoniści na wszelkie sposoby próbują wciskać swoją propagandę, a co najgorsze – w wyniku ich działań zabijane są dzieci, a kolejne są zagrożone. Sytuacja wymaga pilnej interwencji i skutecznego działania, bo problem narasta. Krzysztof Kasprzak w wywiadzie dla Radia Maryja podkreślił, że „na masową skalę środowiska feministyczno-lewicowe prowadzą pomocnictwo w aborcji. Obecne przepisy są nieskuteczne. Stąd projekt ustawy „Aborcja to zabójstwo” uszczelniającej przepisy i pozwalającej walczyć z aborcją, która jest w Polsce praktykowana. Środowiska feministyczno-lewicowe pomagają w aborcji dzieci nawet w 37. tygodniu życia płodowego. Są to dzieci, które bez problemu mogłyby przeżyć bez inkubatora. To pokazuje, jak bardzo odczłowieczone jest to środowisko.”

Do 5 grudnia 2022 r. zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Aborcja to zabójstwo” – wejdź na stronę: aborcjatozabojstwo.pl, pobierz karty do podpisu, wydrukuj, zbierz podpisy i odeślij na adres widoczny na karcie. Czas nagli, a potrzeba minimum 100 tysięcy podpisów, by ustawa mogła trafić do Sejmu. Razem uratujmy dzieci z rąk aborterów!

Tekst: Faustyna Rewucka


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.