„To nie jest aborcja – to jest zabójstwo!”

"To nie jest aborcja - to jest zabójstwo!" Pikieta w Katowicach

W środę w Katowicach odbyła się kolejna pikieta, informująca wyborców o postawie polityków w sprawie obrony dzieci nienarodzonych. Na banerach po raz kolejny można było zobaczyć nazwiska posłów, którzy działają przeciw życiu – Bożenę Borys-Szopę oraz Mateusza Morawieckiego.

Premier opowiada się za powrotem do tzw. „kompromisu aborcyjnego”, wygodnie zapominając, że jest to „kompromis” ponad głowami; w jego wyniku dzieci traciły życie w majestacie prawa. Bożena Borys-Szopa w marcu zagłosowała za odrzuceniem projektu ustawy „Aborcja to zabójstwo”, który miał na celu poprawę ochrony życia w Polsce i walkę z szarą strefą aborcyjną. Mieszkańcy przyjęli Wolontariuszy bardzo życzliwie i z dużym zainteresowaniem przyglądali się banerom. Odbyło się kilka dyskusji, ale większość osób podchodziła, by upewnić się, że oczy ich nie mylą – nie mieli świadomości o poczynaniach prezentowanych polityków. Akcja odbywa się w ramach kampanii „Sejm bez aborterów”. Wielu polityków często mówi o swoich poglądach za życiem, ale nie ma to przełożenia na czyny – gdy przychodzi do głosowania w sprawie ochrony dzieci, tchórzliwie się wycofują. Wyborcy mają prawo do informacji o działaniach polityków, my zaś robimy wszystko, żeby je otrzymali.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.