Stop zabijaniu w Szpitalu Bielańskim

W czwartek dnia 18 maja odbyła się kolejna pikieta warszawskiej komórki Fundacji Życie i Rodzina. Wolontariusze protestowali przed Szpitalem Bielańskim przeciwko mordowaniu nienarodzonych dzieci, a baner przedstawiający abortowaną dziewczynkę uzmysławiał przechodniom, pacjentom oraz pracownikom, że to, co eufemistycznie nazywane jest „aborcją” to tak naprawdę dzieciobójstwo.

Zgromadzenie wpisuje się w całą serię majowo-czerwcowych pikiet organizowanych regularnie przez warszawskich wolontariuszy – większość z nich odbywa się właśnie przed Szpitalem Bielańskim haniebnie wpisującym się na listę tych placówek, w których morduje się ludzi nienarodzonych.

Pikieta przebiegła wyjątkowo spokojnie. Nikt z osób z zewnątrz nie wchodził w kłótnie czy polemiki z uczestnikami zgromadzenia. Tym razem nie spotkaliśmy się z żadnymi wyrazami agresji. Jedynie dwa razy można było usłyszeć jakieś niekulturalne i złośliwe komentarze. Nie padły one jednak w stronę wolontariuszy, a jedynie stanowiły element konwersacji dwóch przechodniów. Wypowiadająca je osoba nie podjęła z nami żadnej rozmowy, wiedząc zapewne, że obrona jej pro-aborcyjnego stanowiska z góry skazana jest na porażkę. Co jest przecież bardziej wymowne od banneru ukazującego całą prawdę o tym, co ludzie próbują ukryć lub zatuszować pod osłoną takich czy innych terminów?

Kamil Suchecki

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.