Stop zabijaniu dzieci w Toruniu!

Z pisma, które otrzymaliśmy od Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L.Rydygiera w Toruniu wynika, że w przeciągu ostatnich kilku lat uśmiercono tam 67 dzieci. Prawie wszystkie dokonane tam „zabiegi” aborcyjne poprzedzone były badaniami prenatalnymi, które stały się narzędziem do eliminacji najsłabszych i najbardziej potrzebujących. Niezrozumiałe i nie do zaakceptowania jest to, że niektórych ludzi zabija się z uwagi na podejrzenie o jakąś niedoskonałość, przypadłość czy wady rozwojowe. Dlaczego? Bo się jeszcze nie narodzili? Na jakiej podstawie odbiera się im to fundamentalne prawo, z którego my wszyscy już skorzystaliśmy – prawo do narodzenia się?

do-tekstu

Nie godząc się na tę straszną rzeczywistość, która dzieje się w naszym toruńskim szpitalu,  w dniu 22.09.2016r poinformowaliśmy przedstawiciela ww. placówki medycznej, że protesty antyaborcyjne przed szpitalem będą odbywały się do dnia, w którym placówka ta stanie się jednostką wolną od aborcji, zapewniającą pomoc i opiekę dla każdego człowieka, również tego nienarodzonego.

Na protest antyaborcyjny przychodzi coraz więcej ludzi. W szczególności bardzo cieszy obecność młodych osób, które mają głęboką świadomość tego, że dzisiejszy świat jest areną walki cywilizacji śmierci z cywilizacją życia. Ta walka, to zmaganie dzieje się także w Toruniu. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny protest antyaborcyjny, który odbędzie się 11.12.2016 r.

Odsyłamy także do filmików z pikiety:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.