„Stop dla traktatu WHO”. Dość promowania zbrodni aborcji

stop dla traktatu who poznań

Fundacja Życie i Rodzina wzięła udział w proteście „Stop dla traktatu WHO” w Poznaniu. Pokazywaliśmy związek szczepionek przeciw Covid-19 z aborcją oraz mówiliśmy o aborcyjnej polityce Światowej Organizacji Zdrowia.

WHO wraz z ONZ przoduje w promowaniu zabijania nienarodzonych. Przedstawiciele Światowej Organizacji Zdrowia krytykowali nawet Stany Zjednoczone za zniesienie prawa do aborcji. WHO wzmaga naciski na kraje, by zwiększały dostępność aborcji i zniosły wszelkie ograniczenia w jej świadczeniu. Craig Lissner, dyrektor wykonawczy działu związanego z tzw. „zdrowiem reprodukcyjnym” uważa, że „możliwość wykonania bezpiecznej aborcji jest kluczowym elementem systemu opieki zdrowotnej”. Mordowanie bezbronnych w łonach matek jest dla WHO – o zgrozo – formą opieki zdrowotnej.

Dużym zagrożeniem jest również forsowany traktat, który w istocie ma doprowadzić do zwiększenia totalnej kontroli społeczeństw, ich życia i pracy oraz do możliwości narzucania wytycznych, do jakich mają się stosować – w tym do przyjmowania preparatów na bazie lini płodowych z aborcji. Przeciw destrukcyjnym rozwiązaniom proponowanym przez Światową Organizację Zdrowia trzeba protestować, dlatego stanowczy sprzeciw każdego obrońcy życia jest tak ważny.

traktat who
traktat who

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.