Skandal! Drag Queens czytają dzieciom książkę „Jakiego koloru jest twoja bielizna”

Publiczne biblioteki w USA zajęły się promowaniem ideologii LGBT wśród małych dzieci poprzez organizacje wydarzeń z udziałem tzw. Drag Queens.

W ramach cyklu „Drag Queen Story Hours” w USA odbywają się wydarzenia, podczas których tzw. drag queens czytają książki małym dzieciom, nawet w wieku 3 lat. Jonathan Hamilt, współzałożyciel nowojorskiego oddziału Drag Queen Story Hours, powiedział, że program ten ma na celu pobudzić wyobraźnię i zachęcić dzieci do zabawy z „płynnością płci” oraz dać im „wspaniałe”, „pozytywne” i bezwstydne queerowe wzory do naśladowania. Staje się jasne, dlaczego te wydarzenia spotykają się z tak dużą krytyką, a nawet protestami zaniepokojonych rodziców, którzy wprost mówią, że jest to atak ruchu LGBT na ich dzieci i rodziny. Rodzice są oburzeni, że podobne wydarzenia mają miejsce w bibliotekach publicznych.

Protest przeciwko organizacji „Drag Queen Story Hour” w The Grauwyler Park Public Library w Dallas.

Skandaliczne treści w książkach dla dzieci

Wśród książek czytanych przez drag queens znajdują się wydawnictwa nasączone ideologią gender i queer. Jedną z popularnych książek jest „This Day in June”, napisana przez Gayle Pitmana, która opisuje ideę tzw. parad równości. Są też inne książki, m.in. „Worm loves worm” – o robakach, które się w sobie zakochują i biorą gejowski ślub. Ich przyjaciele chcą wiedzieć, kto będzie nosił sukienkę, a kto smoking. Odpowiedź brzmi: to nie ma znaczenia, ponieważ robak kocha robaka! – tak można przeczytać w książce.

drag queen czyta dzieciom
Drag queen czyta dzieciom książkę „Worm loves Worm” („Robak kocha robaka”)

Kolejną pozycją książkową jest „Tabitha and Magoo Dress Up Too” – o Tabithcie i Magoo, którzy lubią bawić się w przebieranki. Dziewczynka Tabitha chce założyć pelerynę superbohatera, a chłopiec Magoo spódnicę swojej siostry. Są jednak zasmuceni, bo boją się, że zostaną źle odebrani przez innych, gdy tak ubrani wyjdą z domu. Ale „na pomoc” przychodzi im postać drag queen, z którym się zaprzyjaźniają, a on uczy ich jak przeciwstawiać się tradycyjnym rolom płciowym oraz wyglądowi zgodnemu z ich płcią biologiczną. Tym samym wprowadza w świat transseksualizmu. Na liście lektur znalazły się też lektury o homorodzinach m.in. „ Stella Brings the Family” – o dziewczynce Stelli, która ma problem – nie wie kogo ma zaprosić na imprezę z okazji Dnia Matki, ponieważ ma dwóch tatusiów. Ze sporym oburzeniem i protestami zderzyli się organizatorzy wydarzenia z cyklu „Drag Queen Story Hours”w Bibliotece Publicznej w Dallas w Teksasie, gdy wyszło na jaw, że zaproszeni mężczyźni przebrani za kobiety, zaczęli czytać dzieciom książkę „What Color Is Your Underwear?”, czyli „Jakiego koloru jest twoja bielizna?. W książce różne zwierzęta pokazują innym swoją bieliznę uchylając specjalnie do tego stworzoną klapkę w ubraniu. Na koniec słoń mówi: „Nie mam na sobie bielizny”. Czy to podprogowa zachęta dla małych dzieci? 

Jakiego koloru jest twoja bielizna
Fragment książki „What color is your underwear”

To dzieje się również w Polsce!

Podobne wydarzenia mają miejsce również w Europie oraz w Polsce! W poznańskiej kawiarni „Pora Dnia” drag queen Lola czytała dzieciom bajkę „O nietypowym Adasiu”. Wydarzenie „Drag queen czyta dzieciom”odbyło się w ramach festiwalu Poznań Pride Week (cykl wydarzeń poświęconych tematyce LGBT, poprzedzający poznański tzw. marsz równości), organizatorem była m.in. lewacka Grupa Stonewall.

Potrzeba stanowczego sprzeciwu wobec homopropagandy

Wygląda na to, że aktywiści LGBT znaleźli nowy sposób na docieranie ze swoją sześciokolorową ideologią również do najmłodszych. Celem takich wydarzeń jest programowanie umysłów dzieci tak, by zmienić ich sposób myślenia na zgodny z założeniami ideologii ruchu LGBT. To czysta deprawacja, seksualizacja i indoktrynacja. Niestety to również droga do otwarcia dzieci na wykorzystania seksualne przez pedofilów. Skutki takich praktyk będą tragiczne. Lobby LGBT nie przepuszcza żadnej okazji, aby deprawować młodych ludzi. W Polsce czyni to m.in. wciągając w swoje szeregi młodzież, której płaci za jeżdżenie na parady w całej Polsce. Jakimi treściami jest raczona ta młodzież – nietrudno się domyślić. Dlatego tak ważne jest stanowcze przeciwdziałanie. 9 sierpnia 2021r. złożyliśmy do Sejmu tysiące podpisów pod projektem ustawy „Stop LGBT”, który jest naszą obywatelską odpowiedzią i sprzeciwem wobec agresywnej homopropagandy w przestrzeni publicznej.

tekst: Faustyna Rewucka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.