Sejm za mordowaniem dzieci. Cztery proaborcyjne ustawy w komisji

Polscy politycy chcą, aby mordowano jak najwięcej dzieci. Właśnie skierowali do dalszych prac aż cztery projekty ustaw w tej sprawie. Jakie będą konsekwencje dla nienarodzonych? Czy staniemy się krajem, gdzie bezkarnie będzie można mordować dzieci? Sprawdź jak głosowali posłowie, którym powierzyłeś los niewinnych.


Lewica – wniosek o depenalizację aborcji

Za aborcją:

KO – ADAMOWICZ PIOTR, ARŁUKOWICZ BARTOSZ, AUGUSTYN URSZULA, BIELAWSKA SYLWIA, BLIŹNIUK PAWEŁ, BOCHENEK MATEUSZ, BOJARSKI KRZYSZTOF, BORYS PIOTR, BOSACKI MARCIN, BUDKA BORYS, CHMIELEWSKI MAREK JAN, CHYBICKA ALICJA, CICHOŃ JANUSZ, CZERNOW ZOFIA, DOLNIAK BARBARA, DOMAŃSKI ANDRZEJ, DOWHAN ROBERT, FILIKS MAGDALENA, FRYDRYCH JOANNA, FRYSZTAK KONRAD, GABRIEL PATRYK, GADOWSKI KRZYSZTOF, GAJEWSKA ALEKSANDRA, GAJEWSKA KINGA, GAPIŃSKA ELŻBIETA, GASIUK-PIHOWICZ KAMILA, GAWLIK ZDZISŁAW, GELERT ELŻBIETA, GIERADA ARTUR DANIEL, GIZIŃSKI WŁODZISŁAW, GŁOGOWSKI TOMASZ, GŁOWSKI PIOTR, GOLBIK MARTA, GORCZYCA STANISŁAW, GRABCZUK KRZYSZTOF, GRABIEC JAN, GROMADZKA MAŁGORZATA, GZIK MAREK, HABURA KRZYSZTOF, HANAJCZYK AGNIESZKA, HARTWICH IWONA, HOK MAREK TOMASZ, HORBATOWSKI ŁUKASZ, JACHIRA KLAUDIA, JANYSKA MARIA MAŁGORZATA, JAROS MICHAŁ, JASKULSKI PATRYK, JAZŁOWIECKA DANUTA, JOŃSKI DARIUSZ, JÓZEFACIUK MARCIN, KANDYBA PIOTR, KARNOWSKI JACEK, KAROLEWSKA IWONA, KIERWIŃSKI MARCIN, KIERZEK-KOPERSKA KATARZYNA, KLUZIK-ROSTKOWSKA JOANNA, KOŁODZIEJ EWA, KOŁODZIEJCZAK MAGDALENA MAŁGORZATA, KOŁODZIEJCZAK MICHAŁ, KONWIŃSKI ZBIGNIEW, KOSTUŚ TOMASZ, KOWAL PAWEŁ, KOZŁOWSKA IWONA MARIA, KRAWCZYK IWONA MAŁGORZATA, KRAWCZYK MICHAŁ, KROPIWNICKI ROBERT, KRÓL WOJCIECH, KRZĄKAŁA MAREK, KRZEMIŃSKI ADAM, KRZYWONOS-STRYCHARSKA HENRYKA, LACHOWICZ PIOTR, LAMCZYK STANISŁAW, LASEK MACIEJ, LENARTOWICZ GABRIELA, LESZCZYNA IZABELA, LUBNAUER KATARZYNA ANNA, ŁĄCKI ARTUR JAROSŁAW, ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ ALICJA, ŁOBODA DOROTA, ŁOŚKO MAGDALENA, ŁUCZAK KRYSTIAN, MARCHEWKA ARKADIUSZ, MARCZUŁAJTIS-WALCZAK JAGNA, MAREK DOROTA, MATUSIK-LIPIEC KATARZYNA, MISZALSKI ALEKSANDER, MROCZEK CZESŁAW, MRZYGŁOCKA IZABELA KATARZYNA, MYRCHA ARKADIUSZ, NAPIERALSKI GRZEGORZ BERNARD, NIEDZIELA DOROTA, NIEDŹWIEDZKI JACEK, NIEMCZYK MAŁGORZATA, NIEZGODZKA JOLANTA, NITRAS SŁAWOMIR, NOWACKA BARBARA, NOWAK TOMASZ PIOTR, NYKIEL MIROSŁAWA, OKŁA-DREWNOWICZ MARZENA, OLSZEWSKI PAWEŁ, OSOS KATARZYNA, PAPKE PAWEŁ, PAWLICZAK KAROLINA, PĘPEK MAŁGORZATA, PIEKARSKA KATARZYNA MARIA, PIETRZCZYK LUCJAN MAREK, PLOCKE KAZIMIERZ, POLAK ELŻBIETA ANNA, POMASKA AGNIESZKA, PROTAS JACEK, RAK RENATA, ROSA MONIKA, RUTNICKI JAKUB, RZĄSA MAREK, SAŁUGA WOJCIECH, SIBIŃSKA KRYSTYNA, SIEMASZKO RAFAŁ, SIEMONIAK TOMASZ, SIENKIEWICZ BARTŁOMIEJ, SKOWROŃSKA KRYSTYNA, SŁUGOCKI WALDEMAR, SMARDUCH WERONIKA, SOBOLAK ANNA, SOWA MAREK, STERCZEWSKI FRANCISZEK, SUSKI PAWEŁ, SZCZERBA MICHAŁ, SZEWIŃSKI ANDRZEJ, SZŁAPKA ADAM, SZOPIŃSKI HENRYK, SZUMILAS KRYSTYNA, SZYMAŃSKI TOMASZ, ŚCIEBIOROWSKI ŁUKASZ, TAJNER APOLONIUSZ, TOMCZYK CEZARY, TRACZ MAŁGORZATA, TRUSKOLASKI KRZYSZTOF, TUSK DONALD, WAŁĘSA JAROSŁAW, WARDZAŁA ROBERT, WCISŁO MARTA, WIELICHOWSKA MONIKA, WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA KAROLINA, WITCZAK ADRIAN, WITCZAK MARIUSZ, WITEK PRZEMYSŁAW, WOJCIECHOWSKA ANNA, WOŁOSZAŃSKI BOGUSŁAW, WRÓBEL MACIEJ, ZAWIEJA BARTOSZ, ZDROJEWSKI BOGDAN ANDRZEJ, ZEMBACZYŃSKI WITOLD, ZIELIŃSKA URSZULA SARA

POLSKA2050-TD – BODNAR IZABELA, BUCZYŃSKA AGNIESZKA, BURKIEWICZ ELŻBIETA, CWALINA-ŚLIWOWSKA ŻANETA, ĆWIK SŁAWOMIR, GÓRNIKIEWICZ PIOTR, GRAMATYKA MICHAŁ, HENNIG-KLOSKA PAULINA, HOŁOWNIA SZYMON, KASPRZYK RAFAŁ, KOBOSKO MICHAŁ, KOMAREWICZ RAFAŁ, LEO ALEKSANDRA, LUBOŃSKI ADAM, MUCHA JOANNA, NOWAK MAJA EWA, OKUŁA BARBARA, OLIWIECKA BARBARA, OSMALAK ŁUKASZ, PETRU RYSZARD, PIETRYKOWSKI NORBERT, ROMOWICZ BARTOSZ, SCHÄDLER EWA, SKONIECZKA MARCIN, STRACH PIOTR PAWEŁ, SUCHOŃ MIROSŁAW, SZYMANOWSKA EWA, ŚLIZ PAWEŁ, TOMCZAK WIOLETA, WNUK KAMIL, ZALEWSKI PAWEŁ, ZIMOCH TOMASZ

PSL-TD– BARTOSZEWSKI WŁADYSŁAW, KŁOPOTEK AGNIESZKA MARIA, PASŁAWSKA URSZULA, PASZYK KRZYSZTOF, PYRZYK MICHAŁ, RZEPA JAROSŁAW, SROKA MAGDALENA, TOMCZYSZYN STANISŁAW, ZGORZELSKI PIOTR, ZIĘBA-GZIK JOLANTA

LEWICA – CZARZASTY WŁODZIMIERZ, CZERNIAK JACEK, DZIEMIANOWICZ-BĄK AGNIESZKA, GAWKOWSKI KRZYSZTOF, GOSEK-POPIOŁEK DARIA, KONIECZNY MACIEJ, KOTULA KATARZYNA, KUCHARSKA-DZIEDZIC ANITA, KULASEK MARCIN, LITEWKA ŁUKASZ, MATYSIAK PAULINA, NOWICKA WANDA, OLKO DOROTA, SCHEURING-WIELGUS JOANNA, SIKORA ARKADIUSZ, SZCZEPAŃSKI WIESŁAW, SZEJNA ANDRZEJ, ŚMISZEK KRZYSZTOF, TOMASZEWSKI TADEUSZ, TRELA TOMASZ, UEBERHAN KATARZYNA, WICHA JOANNA, WIECZOREK DARIUSZ, ZANDBERG ADRIAN, ZAWISZA MARCELINA, ŻUKOWSKA ANNA MARIA

NIEZRZESZENI POSŁOWIE – GOMOŁA ADAM, PAWŁOWSKA MONIKA

Przeciw aborcji:

PIS – ADAMCZYK ANDRZEJ, ANDRUSZKIEWICZ ADAM, ANDZEL WALDEMAR, ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK DOROTA, ARDANOWSKI JAN KRZYSZTOF,  ARENT IWONA EWA,  AST MAREK, BABINETZ PIOTR, BALUCH ANNA, BARTOSIK RYSZARD, BARTUŚ BARBARA, BŁASZCZAK MARIUSZ, BOCHENEK RAFAŁ, BOGUCKI JACEK, BOGUCKI ZBIGNIEW, BOROWIAK JOANNA, BORTNICZUK KAMIL, BORYS-SZOPA BOŻENA, BUDA WALDEMAR, BURZYŃSKA LIDIA, CHMIELOWIEC ZBIGNIEW, CHOJECKI ARTUR, CHOMA KAZIMIERZ BOGUSŁAW, CHOROSIŃSKA DOMINIKA, CHRZAN TADEUSZ, CICHOLSKA ANNA EWA, CIECIÓRA KRZYSZTOF, CIESZYŃSKI JANUSZ, CIEŚLAK MICHAŁ, CZARNECKI KRZYSZTOF, CZARNECKI WITOLD WOJCIECH, CZARNEK PRZEMYSŁAW, CZARTORYSKI ARKADIUSZ, CZERWIŃSKA ANITA, DĄBROWSKA-BANASZEK ANNA, DOLATA ZBIGNIEW, DORYWALSKI BARTŁOMIEJ, DRABEK PRZEMYSŁAW, DUDA ELŻBIETA, DWORCZYK MICHAŁ PAWEŁ, DZIEDZICZAK JAN MICHAŁ, FILIPEK-SOBCZAK MAGDALENA, FOGIEL RADOSŁAW, GAWRON ANDRZEJ, GAŻA GRZEGORZ, GEMBICKA ANNA, GIŻYŃSKI SZYMON, GLIŃSKI PIOTR, GOLIŃSKA MAŁGORZATA, GOŁOJUCH KAZIMIERZ, GONTARZ ROBERT, GOSEK MARIUSZ, GOSIEWSKA MAŁGORZATA, GÓRSKA AGNIESZKA, GRABOWSKI MARCIN, GRÓBARCZYK MAREK, GUT-MOSTOWY ANDRZEJ, GWIAZDOWSKI KAZIMIERZ, GWÓŹDŹ MARCIN, HOC CZESŁAW, HOFFMANN ZBIGNIEW, HORAŁA MARCIN, HRENIAK PAWEŁ, JABŁOŃSKI PAWEŁ, KACZMARCZYK NORBERT JAKUB, KACZYŃSKI FILIP, KACZYŃSKI JAROSŁAW, KALETA PIOTR, KALETA SEBASTIAN, KAŁUŻNY MARIUSZ, KANTHAK JAN, KAPINOS FRYDERYK SYLWESTER, KMITA ŁUKASZ, KOC MARIA, KOSZTOWNIAK ANDRZEJ, KOWALCZYK HENRYK, KOWALSKI JANUSZ, KOWNACKI BARTOSZ JÓZEF, KRAJEWSKI WIESŁAW, KRASULSKI LEONARD, KRÓL PIOTR, KRUPKA ANNA, KRYJ ANDRZEJ, KRYSTIAN MARIUSZ, KUBÓW KRZYSZTOF, KUCHCIŃSKI MAREK, KUROWSKA MARIA, KUROWSKI WŁADYSŁAW, KUŹMIUK ZBIGNIEW KRZYSZTOF, KWIECIEŃ ANNA, LENIART EWA, LICHOCKA JOANNA, LIPIEC KRZYSZTOF, LOREK GRZEGORZ, ŁUKASZEWICZ SEBASTIAN, MACHAŁEK MARZENA ANNA, MACIEREWICZ ANTONI, MALĄG MARLENA MAGDALENA, MALIK EWA, MAŁECKI MACIEJ, MATECKI DARIUSZ, MATERNA JERZY, MATUSIAK GRZEGORZ, MATUSZEWSKI MAREK, MEJZA ŁUKASZ, MILEWSKI DANIEL, MORAWIECKI MATEUSZ, MOSIŃSKI JAN, MOSKAL MICHAŁ, MRÓWCZYŃSKI ALEKSANDER MIKOŁAJ, MULARCZYK ARKADIUSZ, MÜLLER PIOTR, OCIEPA MARCIN, OSUCH JACEK, OZDOBA JACEK, PAMUŁA TERESA, PIECHA BOLESŁAW, PIECHOWIAK GRZEGORZ, PIECZARKA ANNA, PIONTKOWSKI DARIUSZ, PŁAŻYŃSKI KACPER, POGODA SZYMON, POLACZEK JERZY, POLAK PIOTR, PORZUCEK MARCIN, PRZYDACZ MARCIN, PUDA GRZEGORZ, RAU ZBIGNIEW, ROMANOWSKI MARCIN, RUSECKA URSZULA, RYCHLIK PAWEŁ, SAŁEK PAWEŁ, SASIN JACEK, SCHMIDT ANNA, SCHREIBER ŁUKASZ, SELLIN JAROSŁAW, SEMENIUK-PATKOWSKA OLGA EWA, SKWAREK SŁAWOMIR, SMOLIŃSKI KAZIMIERZ, SOBOLEWSKI KRZYSZTOF, SOIN AGNIESZKA ANNA, SÓJKA KATARZYNA, STACHOWIAK-RÓŻECKA MIROSŁAWA, STEFANIUK DARIUSZ, SUSKI MAREK, SZAŁABAWKA ARTUR, SZARAMA WOJCIECH, SZCZUCKI KRZYSZTOF, SZCZUREK-ŻELAZKO JÓZEFA, SZEFERNAKER PAWEŁ, SZROT PAWEŁ, SZWED STANISŁAW, SZYNKOWSKI VEL SĘK SZYMON, ŚLIWKA ANDRZEJ, ŚWIAT JACEK, TCHÓRZEWSKI KRZYSZTOF, TELUS ROBERT, TERLECKI RYSZARD, TUŁAJEW SYLWESTER, URUSKI PIOTR, UŚCIŃSKI PIOTR, WARCHOŁ MARCIN, WARWAS ROBERT, WARZECHA JAN, WASSERMANN MAŁGORZATA, WEBER RAFAŁ, WESOŁY MAREK, WIECZOREK JAROSŁAW WIESŁAW, WILK TERESA, WITEK ELŻBIETA, WOJCIECHOWSKA VAN HEUKELOM AGNIESZKA, WOJTYSZEK AGATA, WOŚ MICHAŁ, WOŹNIAK GRZEGORZ, WOŹNIAK TADEUSZ, WÓJCIK MICHAŁ, WRÓBLEWSKI BARTŁOMIEJ, ZAWIŚLAK SŁAWOMIR, ZIELIŃSKI JAROSŁAW, ZIELIŃSKI TOMASZ, ZUBOWSKI WOJCIECH MICHAŁ, ZYSKA IRENEUSZ

PSL-TD – BIERNACKI MAREK, GRZYB ANDRZEJ, NOWOGÓRSKA URSZULA, RAŚ IRENEUSZ,  RÓŻYŃSKI WIESŁAW,  SAWICKI MAREK,  TOMCZAK JACEK

KONFEDERACJA – BOSAK KARINA ANNA, BOSAK KRZYSZTOF, BRAUN GRZEGORZ, FRITZ ROMAN, MULAWA KRZYSZTOF, PEJO BARTŁOMIEJ, SKALIK WŁODZIMIERZ, TUDUJ KRZYSZTOF, TUMANOWICZ WITOLD, WAWER MICHAŁ, WIPLER PRZEMYSŁAW, ZAPAŁOWSKI ANDRZEJ TOMASZ

KUKIZ 15 – JAKUBIAK MAREK, KUKIZ PAWEŁ, SACHAJKO JAROSŁAW

Wstrzymali się:

PSL-TD – BEJDA PAWEŁ, DZIEDZIC ADAM, HETMAN KRZYSZTOF, KIEPURA HENRYK, KLIMCZAK DARIUSZ, KOSINIAK-KAMYSZ WŁADYSŁAW, KRAJEWSKI STEFAN, LUBCZYK RADOSŁAW, MALISZEWSKI MIROSŁAW, ORLIŃSKI MIROSŁAW ADAM, SAMBORSKI TADEUSZ, SIEKIERSKI CZESŁAW, SOSNOWSKI ZBIGNIEW, ZIEJEWSKI ZBIGNIEW, ŻELAZOWSKA BOŻENA

Nie głosowali:

PIS – CZOCHARA KATARZYNA, DAJCZAK WŁADYSŁAW, MILCZANOWSKA ANNA, SIARKA EDWARD, ŚCIGAJ AGNIESZKA, WICHER PATRYK, ZIOBRO ZBIGNIEW

KO – GIERTYCH ROMAN, URBANIAK JAROSŁAW

KONFEDERACJA – FOLTYN BRONISŁAW, MENTZEN SŁAWOMIR, PŁACZEK GRZEGORZ ADAM, TYSZKA STANISŁAW, WILK RYSZARD


Ustawa Lewicy o legalizacji aborcji

Za aborcją:

KO – ADAMOWICZ PIOTR, ARŁUKOWICZ BARTOSZ, AUGUSTYN URSZULA, BIELAWSKA SYLWIA, BLIŹNIUK PAWEŁ, BOCHENEK MATEUSZ, BOJARSKI KRZYSZTOF, BORYS PIOTR, BOSACKI MARCIN, BUDKA BORYS, CHMIELEWSKI MAREK JAN, CHYBICKA ALICJA, CICHOŃ JANUSZ, CZERNOW ZOFIA, DOLNIAK BARBARA, DOMAŃSKI ANDRZEJ, DOWHAN ROBERT, FILIKS MAGDALENA, FRYDRYCH JOANNA, FRYSZTAK KONRAD, GABRIEL PATRYK, GADOWSKI KRZYSZTOF, GAJEWSKA ALEKSANDRA, GAJEWSKA KINGA, GAPIŃSKA ELŻBIETA, GASIUK-PIHOWICZ KAMILA, GAWLIK ZDZISŁAW, GELERT ELŻBIETA, GIERADA ARTUR DANIEL, GIZIŃSKI WŁODZISŁAW, GŁOGOWSKI TOMASZ, GŁOWSKI PIOTR, GOLBIK MARTA, GORCZYCA STANISŁAW, GRABCZUK KRZYSZTOF, GRABIEC JAN, GROMADZKA MAŁGORZATA, GZIK MAREK, HABURA KRZYSZTOF, HANAJCZYK AGNIESZKA, HARTWICH IWONA, HOK MAREK TOMASZ, HORBATOWSKI ŁUKASZ, JACHIRA KLAUDIA, JANYSKA MARIA MAŁGORZATA, JAROS MICHAŁ, JASKULSKI PATRYK, JAZŁOWIECKA DANUTA, JOŃSKI DARIUSZ, JÓZEFACIUK MARCIN, KANDYBA PIOTR, KARNOWSKI JACEK, KAROLEWSKA IWONA, KIERWIŃSKI MARCIN, KIERZEK-KOPERSKA KATARZYNA, KLUZIK-ROSTKOWSKA JOANNA, KOŁODZIEJ EWA, KOŁODZIEJCZAK MAGDALENA MAŁGORZATA, KOŁODZIEJCZAK MICHAŁ, KONWIŃSKI ZBIGNIEW, KOSTUŚ TOMASZ, KOWAL PAWEŁ, KOZŁOWSKA IWONA MARIA, KRAWCZYK IWONA MAŁGORZATA, KRAWCZYK MICHAŁ, KROPIWNICKI ROBERT, KRÓL WOJCIECH, KRZĄKAŁA MAREK, KRZEMIŃSKI ADAM, KRZYWONOS-STRYCHARSKA HENRYKA, LACHOWICZ PIOTR, LAMCZYK STANISŁAW, LASEK MACIEJ, LENARTOWICZ GABRIELA, LESZCZYNA IZABELA, LUBNAUER KATARZYNA ANNA, ŁĄCKI ARTUR JAROSŁAW, ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ ALICJA, ŁOBODA DOROTA, ŁOŚKO MAGDALENA, ŁUCZAK KRYSTIAN, MARCHEWKA ARKADIUSZ, MARCZUŁAJTIS-WALCZAK JAGNA, MAREK DOROTA, MATUSIK-LIPIEC KATARZYNA, MISZALSKI ALEKSANDER, MROCZEK CZESŁAW, MRZYGŁOCKA IZABELA KATARZYNA, MYRCHA ARKADIUSZ, NAPIERALSKI GRZEGORZ BERNARD, NIEDZIELA DOROTA, NIEDŹWIEDZKI JACEK, NIEMCZYK MAŁGORZATA, NIEZGODZKA JOLANTA, NITRAS SŁAWOMIR, NOWACKA BARBARA, NOWAK TOMASZ PIOTR, NYKIEL MIROSŁAWA, OKŁA-DREWNOWICZ MARZENA, OLSZEWSKI PAWEŁ, OSOS KATARZYNA, PAPKE PAWEŁ, PAWLICZAK KAROLINA, PĘPEK MAŁGORZATA, PIEKARSKA KATARZYNA MARIA, PIETRZCZYK LUCJAN MAREK, PLOCKE KAZIMIERZ, POLAK ELŻBIETA ANNA, POMASKA AGNIESZKA, PROTAS JACEK, RAK RENATA, ROSA MONIKA, RUTNICKI JAKUB, RZĄSA MAREK, SAŁUGA WOJCIECH, SIBIŃSKA KRYSTYNA, SIEMASZKO RAFAŁ, SIEMONIAK TOMASZ, SIENKIEWICZ BARTŁOMIEJ, SKOWROŃSKA KRYSTYNA, SŁUGOCKI WALDEMAR, SMARDUCH WERONIKA, SOBOLAK ANNA, SOWA MAREK, STERCZEWSKI FRANCISZEK, SUSKI PAWEŁ, SZCZERBA MICHAŁ, SZEWIŃSKI ANDRZEJ, SZŁAPKA ADAM, SZOPIŃSKI HENRYK, SZUMILAS KRYSTYNA, SZYMAŃSKI TOMASZ, ŚCIEBIOROWSKI ŁUKASZ, TAJNER APOLONIUSZ, TOMCZYK CEZARY, TRACZ MAŁGORZATA, TRUSKOLASKI KRZYSZTOF, TUSK DONALD, WAŁĘSA JAROSŁAW, WARDZAŁA ROBERT, WCISŁO MARTA, WIELICHOWSKA MONIKA, WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA KAROLINA, WITCZAK ADRIAN, WITCZAK MARIUSZ, WITEK PRZEMYSŁAW, WOJCIECHOWSKA ANNA, WOŁOSZAŃSKI BOGUSŁAW, WRÓBEL MACIEJ, ZAWIEJA BARTOSZ, ZDROJEWSKI BOGDAN ANDRZEJ, ZEMBACZYŃSKI WITOLD, ZIELIŃSKA URSZULA SARA

POLSKA2050 – BODNAR IZABELA, BUCZYŃSKA AGNIESZKA, BURKIEWICZ ELŻBIETA, CWALINA-ŚLIWOWSKA ŻANETA, ĆWIK SŁAWOMIR, GÓRNIKIEWICZ PIOTR, GRAMATYKA MICHAŁ, HENNIG-KLOSKA PAULINA, HOŁOWNIA SZYMON, KASPRZYK RAFAŁ, KOBOSKO MICHAŁ, KOMAREWICZ RAFAŁ, LEO ALEKSANDRA, LUBOŃSKI ADAM, MUCHA JOANNA, NOWAK MAJA EWA, OKUŁA BARBARA, OLIWIECKA BARBARA, OSMALAK ŁUKASZ, PETRU RYSZARD, PIETRYKOWSKI NORBERT, ROMOWICZ BARTOSZ, SCHÄDLER EWA, SKONIECZKA MARCIN, STRACH PIOTR PAWEŁ, SUCHOŃ MIROSŁAW, SZYMANOWSKA EWA, ŚLIZ PAWEŁ, TOMCZAK WIOLETA, WNUK KAMIL, ZALEWSKI PAWEŁ, ZIMOCH TOMASZ

PSL-TD – BARTOSZEWSKI WŁADYSŁAW, KŁOPOTEK AGNIESZKA MARIA, PASŁAWSKA URSZULA, PASZYK KRZYSZTOF, PYRZYK MICHAŁ, SAMBORSKI TADEUSZ, SROKA MAGDALENA, TOMCZYSZYN STANISŁAW, ZIĘBA-GZIK JOLANTA

LEWICA – CZARZASTY WŁODZIMIERZ, CZERNIAK JACEK, DZIEMIANOWICZ-BĄK AGNIESZKA, GAWKOWSKI KRZYSZTOF, GOSEK-POPIOŁEK DARIA, KONIECZNY MACIEJ, KOTULA KATARZYNA, KUCHARSKA-DZIEDZIC ANITA, KULASEK MARCIN, LITEWKA ŁUKASZ, MATYSIAK PAULINA, NOWICKA WANDA, OLKO DOROTA, SCHEURING-WIELGUS JOANNA, SIKORA ARKADIUSZ, SZCZEPAŃSKI WIESŁAW, SZEJNA ANDRZEJ, ŚMISZEK KRZYSZTOF, TOMASZEWSKI TADEUSZ, TRELA TOMASZ, UEBERHAN KATARZYNA, WICHA JOANNA, WIECZOREK DARIUSZ, ZANDBERG ADRIAN, ZAWISZA MARCELINA, ŻUKOWSKA ANNA MARIA

NIEZRZESZENI POSŁOWIE – GOMOŁA ADAM, PAWŁOWSKA MONIKA

Przeciw aborcji:

PIS – ADAMCZYK ANDRZEJ, ANDRUSZKIEWICZ ADAM, ANDZEL WALDEMAR, ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK DOROTA, ARDANOWSKI JAN KRZYSZTOF, ARENT IWONA EWA, AST MAREK, BABINETZ PIOTR, BALUCH ANNA, BARTOSIK RYSZARD, BARTUŚ BARBARA, BŁASZCZAK MARIUSZ, BOCHENEK RAFAŁ, BOGUCKI JACEK, BOGUCKI ZBIGNIEW, BOROWIAK JOANNA, BORTNICZUK KAMIL, BORYS-SZOPA BOŻENA, BUDA WALDEMAR, BURZYŃSKA LIDIA, CHMIELOWIEC ZBIGNIEW, CHOJECKI ARTUR, CHOMA KAZIMIERZ BOGUSŁAW, CHOROSIŃSKA DOMINIKA, CHRZAN TADEUSZ, CICHOLSKA ANNA EWA, CIECIÓRA KRZYSZTOF, CIESZYŃSKI JANUSZ, CIEŚLAK MICHAŁ, CZARNECKI KRZYSZTOF, CZARNECKI WITOLD WOJCIECH, CZARNEK PRZEMYSŁAW, CZARTORYSKI ARKADIUSZ, CZERWIŃSKA ANITA, DĄBROWSKA-BANASZEK ANNA, DOLATA ZBIGNIEW, DORYWALSKI BARTŁOMIEJ, DRABEK PRZEMYSŁAW, DUDA ELŻBIETA, DWORCZYK MICHAŁ PAWEŁ, DZIEDZICZAK JAN MICHAŁ, FILIPEK-SOBCZAK MAGDALENA, GAWRON ANDRZEJ, GAŻA GRZEGORZ, GEMBICKA ANNA, GIŻYŃSKI SZYMON, GLIŃSKI PIOTR, GOLIŃSKA MAŁGORZATA, GOŁOJUCH KAZIMIERZ, GONTARZ ROBERT, GOSEK MARIUSZ, GOSIEWSKA MAŁGORZATA, GÓRSKA AGNIESZKA, GRABOWSKI MARCIN, GRÓBARCZYK MAREK, GUT-MOSTOWY ANDRZEJ, GWIAZDOWSKI KAZIMIERZ, GWÓŹDŹ MARCIN, HOC CZESŁAW, HOFFMANN ZBIGNIEW, HORAŁA MARCIN, HRENIAK PAWEŁ, JABŁOŃSKI PAWEŁ, KACZMARCZYK NORBERT JAKUB, KACZYŃSKI FILIP, KACZYŃSKI JAROSŁAW, KALETA PIOTR, KALETA SEBASTIAN, KAŁUŻNY MARIUSZ, KANTHAK JAN, KAPINOS FRYDERYK SYLWESTER, KMITA ŁUKASZ, KOC MARIA, KOSZTOWNIAK ANDRZEJ, KOWALCZYK HENRYK, KOWALSKI JANUSZ, KOWNACKI BARTOSZ JÓZEF, KRAJEWSKI WIESŁAW, KRASULSKI LEONARD, KRÓL PIOTR, KRUPKA ANNA, KRYJ ANDRZEJ, KRYSTIAN MARIUSZ, KUBÓW KRZYSZTOF, KUCHCIŃSKI MAREK, KUROWSKA MARIA, KUROWSKI WŁADYSŁAW, KUŹMIUK ZBIGNIEW KRZYSZTOF, KWIECIEŃ ANNA, LENIART EWA, LICHOCKA JOANNA, LIPIEC KRZYSZTOF, LOREK GRZEGORZ, ŁUKASZEWICZ SEBASTIAN, MACHAŁEK MARZENA ANNA, MACIEREWICZ ANTONI, MALĄG MARLENA MAGDALENA, MALIK EWA, MAŁECKI MACIEJ, MATECKI DARIUSZ, MATERNA JERZY, MATUSIAK GRZEGORZ, MATUSZEWSKI MAREK, MEJZA ŁUKASZ, MILEWSKI DANIEL, MORAWIECKI MATEUSZ, MOSIŃSKI JAN, MOSKAL MICHAŁ, MRÓWCZYŃSKI ALEKSANDER MIKOŁAJ, MULARCZYK ARKADIUSZ, MÜLLER PIOTR, OCIEPA MARCIN, OSUCH JACEK, OZDOBA JACEK, PAMUŁA TERESA, PIECHA BOLESŁAW, PIECHOWIAK GRZEGORZ, PIECZARKA ANNA, PIONTKOWSKI DARIUSZ, PŁAŻYŃSKI KACPER, POGODA SZYMON, POLACZEK JERZY, POLAK PIOTR, PORZUCEK MARCIN, PRZYDACZ MARCIN, PUDA GRZEGORZ, RAU ZBIGNIEW, ROMANOWSKI MARCIN, RUSECKA URSZULA, RYCHLIK PAWEŁ, SAŁEK PAWEŁ, SASIN JACEK, SCHMIDT ANNA, SCHREIBER ŁUKASZ, SELLIN JAROSŁAW, SEMENIUK-PATKOWSKA OLGA EWA, SKWAREK SŁAWOMIR, SMOLIŃSKI KAZIMIERZ, SOBOLEWSKI KRZYSZTOF, SOIN AGNIESZKA ANNA, SÓJKA KATARZYNA, STACHOWIAK-RÓŻECKA MIROSŁAWA, STEFANIUK DARIUSZ, SUSKI MAREK, SZAŁABAWKA ARTUR, SZARAMA WOJCIECH, SZCZUCKI KRZYSZTOF, SZCZUREK-ŻELAZKO JÓZEFA, SZEFERNAKER PAWEŁ, SZROT PAWEŁ, SZWED STANISŁAW, SZYNKOWSKI VEL SĘK SZYMON, ŚLIWKA ANDRZEJ, ŚWIAT JACEK, TCHÓRZEWSKI KRZYSZTOF, TELUS ROBERT, TERLECKI RYSZARD, TUŁAJEW SYLWESTER, URUSKI PIOTR, UŚCIŃSKI PIOTR, WARCHOŁ MARCIN, WARWAS ROBERT, WARZECHA JAN, WASSERMANN MAŁGORZATA, WEBER RAFAŁ, WESOŁY MAREK, WIECZOREK JAROSŁAW WIESŁAW, WILK TERESA, WITEK ELŻBIETA, WOJCIECHOWSKA VAN HEUKELOM AGNIESZKA, WOJTYSZEK AGATA, WOŚ MICHAŁ, WOŹNIAK GRZEGORZ, WOŹNIAK TADEUSZ, WÓJCIK MICHAŁ, WRÓBLEWSKI BARTŁOMIEJ, ZAWIŚLAK SŁAWOMIR, ZIELIŃSKI JAROSŁAW, ZIELIŃSKI TOMASZ, ZUBOWSKI WOJCIECH MICHAŁ, ZYSKA IRENEUSZ

PSL-TD – BIERNACKI MAREK, GRZYB ANDRZEJ, NOWOGÓRSKA URSZULA, RAŚ IRENEUSZ, RÓŻYŃSKI WIESŁAW, SAWICKI MAREK, TOMCZAK JACEK, ŻELAZOWSKA BOŻENA

KONFEDERACJA – BOSAK KARINA ANNA, BOSAK KRZYSZTOF, BRAUN GRZEGORZ, FOLTYN BRONISŁAW, FRITZ ROMAN, MULAWA KRZYSZTOF, PEJO BARTŁOMIEJ, PŁACZEK GRZEGORZ ADAM, SKALIK WŁODZIMIERZ, TUDUJ KRZYSZTOF, TUMANOWICZ WITOLD, WAWER MICHAŁ, WIPLER PRZEMYSŁAW, ZAPAŁOWSKI ANDRZEJ TOMASZ

KUKIZ 15 -JAKUBIAK MAREK, KUKIZ PAWEŁ, SACHAJKO JAROSŁAW

Wstrzymali się:

PIS – FOGIEL RADOSŁAW

PSL-TD – BEJDA PAWEŁ, DZIEDZIC ADAM, HETMAN KRZYSZTOF, KIEPURA HENRYK, KLIMCZAK DARIUSZ, KOSINIAK-KAMYSZ WŁADYSŁAW, KRAJEWSKI STEFAN, LUBCZYK RADOSŁAW, MALISZEWSKI MIROSŁAW, ORLIŃSKI MIROSŁAW ADAM, RZEPA JAROSŁAW, SIEKIERSKI CZESŁAW, SOSNOWSKI ZBIGNIEW, ZGORZELSKI PIOTR, ZIEJEWSKI ZBIGNIEW

Nie głosowali:

PIS – CZOCHARA KATARZYNA, DAJCZAK WŁADYSŁAW, MILCZANOWSKA ANNA, SIARKA EDWARD, ŚCIGAJ AGNIESZKA, WICHER PATRYK, ZIOBRO ZBIGNIEW

KO – GIERTYCH ROMAN, URBANIAK JAROSŁAW

KONFEDERACJA – BERKOWICZ KONRAD, MENTZEN SŁAWOMIR, TYSZKA STANISŁAW, WILK RYSZARD


Ustawa Trzeciej drogi o przywróceniu aborcji eugenicznej

Za aborcją:

PIS – ANDZEL WALDEMAR, CIESZYŃSKI JANUSZ, SCHREIBER ŁUKASZ, SÓJKA KATARZYNA

KO – ADAMOWICZ PIOTR, ARŁUKOWICZ BARTOSZ, AUGUSTYN URSZULA, BIELAWSKA SYLWIA, BLIŹNIUK PAWEŁ, BOCHENEK MATEUSZ, BOJARSKI KRZYSZTOF, BORYS PIOTR, BOSACKI MARCIN, BUDKA BORYS, CHMIELEWSKI MAREK JAN, CHYBICKA ALICJA, CICHOŃ JANUSZ, CZERNOW ZOFIA, DOLNIAK BARBARA, DOMAŃSKI ANDRZEJ, DOWHAN ROBERT, FILIKS MAGDALENA, FRYDRYCH JOANNA, FRYSZTAK KONRAD, GABRIEL PATRYK, GADOWSKI KRZYSZTOF, GAJEWSKA ALEKSANDRA, GAJEWSKA KINGA, GAPIŃSKA ELŻBIETA, GASIUK-PIHOWICZ KAMILA, GAWLIK ZDZISŁAW, GELERT ELŻBIETA, GIERADA ARTUR DANIEL, GIZIŃSKI WŁODZISŁAW, GŁOGOWSKI TOMASZ, GŁOWSKI PIOTR, GOLBIK MARTA, GORCZYCA STANISŁAW, GRABCZUK KRZYSZTOF, GRABIEC JAN, GROMADZKA MAŁGORZATA, GZIK MAREK, HABURA KRZYSZTOF, HANAJCZYK AGNIESZKA, HARTWICH IWONA, HOK MAREK TOMASZ, HORBATOWSKI ŁUKASZ, JACHIRA KLAUDIA, JANYSKA MARIA MAŁGORZATA, JAROS MICHAŁ, JASKULSKI PATRYK, JAZŁOWIECKA DANUTA, JOŃSKI DARIUSZ, JÓZEFACIUK MARCIN, KANDYBA PIOTR, KARNOWSKI JACEK, KAROLEWSKA IWONA, KIERWIŃSKI MARCIN, KIERZEK-KOPERSKA KATARZYNA, KLUZIK-ROSTKOWSKA JOANNA, KOŁODZIEJ EWA, KOŁODZIEJCZAK MAGDALENA MAŁGORZATA, KOŁODZIEJCZAK MICHAŁ, KONWIŃSKI ZBIGNIEW, KOSTUŚ TOMASZ, KOWAL PAWEŁ, KOZŁOWSKA IWONA MARIA, KRAWCZYK IWONA MAŁGORZATA, KRAWCZYK MICHAŁ, KROPIWNICKI ROBERT, KRÓL WOJCIECH, KRZĄKAŁA MAREK, KRZEMIŃSKI ADAM, KRZYWONOS-STRYCHARSKA HENRYKA, LACHOWICZ PIOTR, LAMCZYK STANISŁAW, LASEK MACIEJ, LENARTOWICZ GABRIELA, LESZCZYNA IZABELA, LUBNAUER KATARZYNA ANNA, ŁĄCKI ARTUR JAROSŁAW, ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ ALICJA, ŁOBODA DOROTA, ŁOŚKO MAGDALENA, ŁUCZAK KRYSTIAN, MARCHEWKA ARKADIUSZ, MARCZUŁAJTIS-WALCZAK JAGNA, MAREK DOROTA, MATUSIK-LIPIEC KATARZYNA, MISZALSKI ALEKSANDER, MROCZEK CZESŁAW, MRZYGŁOCKA IZABELA KATARZYNA, MYRCHA ARKADIUSZ, NAPIERALSKI GRZEGORZ BERNARD, NIEDZIELA DOROTA, NIEDŹWIEDZKI JACEK, NIEMCZYK MAŁGORZATA, NIEZGODZKA JOLANTA, NITRAS SŁAWOMIR, NOWACKA BARBARA, NOWAK TOMASZ PIOTR, NYKIEL MIROSŁAWA, OKŁA-DREWNOWICZ MARZENA, OLSZEWSKI PAWEŁ, OSOS KATARZYNA, PAPKE PAWEŁ, PAWLICZAK KAROLINA, PĘPEK MAŁGORZATA, PIEKARSKA KATARZYNA MARIA, PIETRZCZYK LUCJAN MAREK, PLOCKE KAZIMIERZ, POLAK ELŻBIETA ANNA, POMASKA AGNIESZKA, PROTAS JACEK, RAK RENATA, ROSA MONIKA, RUTNICKI JAKUB, RZĄSA MAREK, SAŁUGA WOJCIECH, SIBIŃSKA KRYSTYNA, SIEMASZKO RAFAŁ, SIEMONIAK TOMASZ, SIENKIEWICZ BARTŁOMIEJ, SKOWROŃSKA KRYSTYNA, SŁUGOCKI WALDEMAR, SMARDUCH WERONIKA, SOBOLAK ANNA, SOWA MAREK, STERCZEWSKI FRANCISZEK, SUSKI PAWEŁ, SZCZERBA MICHAŁ, SZEWIŃSKI ANDRZEJ, SZŁAPKA ADAM, SZOPIŃSKI HENRYK, SZUMILAS KRYSTYNA, SZYMAŃSKI TOMASZ, ŚCIEBIOROWSKI ŁUKASZ, TAJNER APOLONIUSZ, TOMCZYK CEZARY, TRACZ MAŁGORZATA, TRUSKOLASKI KRZYSZTOF, TUSK DONALD, WAŁĘSA JAROSŁAW, WARDZAŁA ROBERT, WCISŁO MARTA, WIELICHOWSKA MONIKA, WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA KAROLINA, WITCZAK ADRIAN, WITCZAK MARIUSZ, WITEK PRZEMYSŁAW, WOJCIECHOWSKA ANNA, WOŁOSZAŃSKI BOGUSŁAW, WRÓBEL MACIEJ, ZAWIEJA BARTOSZ, ZDROJEWSKI BOGDAN ANDRZEJ, ZEMBACZYŃSKI WITOLD, ZIELIŃSKA URSZULA SARA

POLSKA2050 – BODNAR IZABELA, BUCZYŃSKA AGNIESZKA, BURKIEWICZ ELŻBIETA, CWALINA-ŚLIWOWSKA ŻANETA, ĆWIK SŁAWOMIR, GÓRNIKIEWICZ PIOTR, GRAMATYKA MICHAŁ, HENNIG-KLOSKA PAULINA, HOŁOWNIA SZYMON, KASPRZYK RAFAŁ, KOBOSKO MICHAŁ, KOMAREWICZ RAFAŁ, LEO ALEKSANDRA, LUBOŃSKI ADAM, MUCHA JOANNA, NOWAK MAJA EWA, OKUŁA BARBARA, OLIWIECKA BARBARA, OSMALAK ŁUKASZ, PETRU RYSZARD, PIETRYKOWSKI NORBERT, ROMOWICZ BARTOSZ, SCHÄDLER EWA, SKONIECZKA MARCIN, STRACH PIOTR PAWEŁ, SUCHOŃ MIROSŁAW, SZYMANOWSKA EWA, ŚLIZ PAWEŁ, TOMCZAK WIOLETA, WNUK KAMIL, ZALEWSKI PAWEŁ, ZIMOCH TOMASZ

PSL-TD – BARTOSZEWSKI WŁADYSŁAW, BEJDA PAWEŁ, DZIEDZIC ADAM, GRZYB ANDRZEJ, HETMAN KRZYSZTOF, KIEPURA HENRYK, KLIMCZAK DARIUSZ, KŁOPOTEK AGNIESZKA MARIA, KOSINIAK-KAMYSZ WŁADYSŁAW, KRAJEWSKI STEFAN, LUBCZYK RADOSŁAW, MALISZEWSKI MIROSŁAW, NOWOGÓRSKA URSZULA, ORLIŃSKI MIROSŁAW ADAM, PASŁAWSKA URSZULA, PASZYK KRZYSZTOF, PYRZYK MICHAŁ, RAŚ IRENEUSZ, RZEPA JAROSŁAW, SAMBORSKI TADEUSZ, SIEKIERSKI CZESŁAW, SOSNOWSKI ZBIGNIEW, SROKA MAGDALENA, TOMCZAK JACEK, TOMCZYSZYN STANISŁAW, ZGORZELSKI PIOTR, ZIEJEWSKI ZBIGNIEW, ZIĘBA-GZIK JOLANTA, ŻELAZOWSKA BOŻENA

LEWICA – CZARZASTY WŁODZIMIERZ, CZERNIAK JACEK, DZIEMIANOWICZ-BĄK AGNIESZKA, GAWKOWSKI KRZYSZTOF, GOSEK-POPIOŁEK DARIA, KONIECZNY MACIEJ, KOTULA KATARZYNA, KUCHARSKA-DZIEDZIC ANITA, KULASEK MARCIN, LITEWKA ŁUKASZ, MATYSIAK PAULINA, OLKO DOROTA, SCHEURING-WIELGUS JOANNA, SIKORA ARKADIUSZ, SZCZEPAŃSKI WIESŁAW, SZEJNA ANDRZEJ, ŚMISZEK KRZYSZTOF, TOMASZEWSKI TADEUSZ, TRELA TOMASZ, WICHA JOANNA, WIECZOREK DARIUSZ, ZANDBERG ADRIAN, ZAWISZA MARCELINA, ŻUKOWSKA ANNA MARIA

NIEZRZESZENI POSŁOWIE – GOMOŁA ADAM, PAWŁOWSKA MONIKA

Przeciw aborcji:

PIS – ADAMCZYK ANDRZEJ, ANDRUSZKIEWICZ ADAM, ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK DOROTA, ARDANOWSKI JAN KRZYSZTOF, ARENT IWONA EWA, AST MAREK, BABINETZ PIOTR, BALUCH ANNA, BARTOSIK RYSZARD, BARTUŚ BARBARA, BOGUCKI JACEK, BOGUCKI ZBIGNIEW, BOROWIAK JOANNA, BORTNICZUK KAMIL, BORYS-SZOPA BOŻENA, BUDA WALDEMAR, CHMIELOWIEC ZBIGNIEW, CHOJECKI ARTUR, CHOMA KAZIMIERZ BOGUSŁAW, CHOROSIŃSKA DOMINIKA, CHRZAN TADEUSZ, CICHOLSKA ANNA EWA, CIEŚLAK MICHAŁ, CZARNECKI KRZYSZTOF, CZARNECKI WITOLD WOJCIECH, CZARNEK PRZEMYSŁAW, CZARTORYSKI ARKADIUSZ, CZERWIŃSKA ANITA, DĄBROWSKA-BANASZEK ANNA, DOLATA ZBIGNIEW, DRABEK PRZEMYSŁAW, DUDA ELŻBIETA, DZIEDZICZAK JAN MICHAŁ, FILIPEK-SOBCZAK MAGDALENA, GAWRON ANDRZEJ, GAŻA GRZEGORZ, GEMBICKA ANNA, GIŻYŃSKI SZYMON, GLIŃSKI PIOTR, GOLIŃSKA MAŁGORZATA, GOŁOJUCH KAZIMIERZ, GONTARZ ROBERT, GOSEK MARIUSZ, GOSIEWSKA MAŁGORZATA, GÓRSKA AGNIESZKA, GRABOWSKI MARCIN, GRÓBARCZYK MAREK, GWIAZDOWSKI KAZIMIERZ, GWÓŹDŹ MARCIN, HOC CZESŁAW, HOFFMANN ZBIGNIEW, HORAŁA MARCIN, HRENIAK PAWEŁ, JABŁOŃSKI PAWEŁ, KACZMARCZYK NORBERT JAKUB, KACZYŃSKI FILIP, KALETA PIOTR, KALETA SEBASTIAN, KAŁUŻNY MARIUSZ, KANTHAK JAN, KAPINOS FRYDERYK SYLWESTER, KMITA ŁUKASZ, KOC MARIA, KOSZTOWNIAK ANDRZEJ, KOWALCZYK HENRYK, KOWALSKI JANUSZ, KOWNACKI BARTOSZ JÓZEF, KRAJEWSKI WIESŁAW, KRASULSKI LEONARD, KRÓL PIOTR, KRUPKA ANNA, KRYJ ANDRZEJ, KRYSTIAN MARIUSZ, KUCHCIŃSKI MAREK, KUROWSKA MARIA, KUROWSKI WŁADYSŁAW, KUŹMIUK ZBIGNIEW KRZYSZTOF, KWIECIEŃ ANNA, LENIART EWA, LIPIEC KRZYSZTOF, LOREK GRZEGORZ, ŁUKASZEWICZ SEBASTIAN, MACHAŁEK MARZENA ANNA, MACIEREWICZ ANTONI, MALĄG MARLENA MAGDALENA, MALIK EWA, MAŁECKI MACIEJ, MATECKI DARIUSZ, MATERNA JERZY, MATUSIAK GRZEGORZ, MATUSZEWSKI MAREK, MEJZA ŁUKASZ, MILEWSKI DANIEL, MORAWIECKI MATEUSZ, MOSIŃSKI JAN, MOSKAL MICHAŁ, MRÓWCZYŃSKI ALEKSANDER MIKOŁAJ, MULARCZYK ARKADIUSZ, OSUCH JACEK, OZDOBA JACEK, PAMUŁA TERESA, PIECHA BOLESŁAW, PIECZARKA ANNA, PIONTKOWSKI DARIUSZ, PŁAŻYŃSKI KACPER, POLACZEK JERZY, POLAK PIOTR, PORZUCEK MARCIN, ROMANOWSKI MARCIN, RUSECKA URSZULA, RYCHLIK PAWEŁ, SAŁEK PAWEŁ, SASIN JACEK, SCHMIDT ANNA, SELLIN JAROSŁAW, SKWAREK SŁAWOMIR, SMOLIŃSKI KAZIMIERZ, SOBOLEWSKI KRZYSZTOF, STACHOWIAK-RÓŻECKA MIROSŁAWA, STEFANIUK DARIUSZ, SZAŁABAWKA ARTUR, SZCZUCKI KRZYSZTOF, SZCZUREK-ŻELAZKO JÓZEFA, SZEFERNAKER PAWEŁ, SZROT PAWEŁ, SZWED STANISŁAW, SZYNKOWSKI VEL SĘK SZYMON, ŚLIWKA ANDRZEJ, ŚWIAT JACEK, TCHÓRZEWSKI KRZYSZTOF, TELUS ROBERT, TERLECKI RYSZARD, TUŁAJEW SYLWESTER, URUSKI PIOTR, UŚCIŃSKI PIOTR, WARCHOŁ MARCIN, WARWAS ROBERT, WARZECHA JAN, WASSERMANN MAŁGORZATA, WEBER RAFAŁ, WESOŁY MAREK, WIECZOREK JAROSŁAW WIESŁAW, WILK TERESA, WITEK ELŻBIETA, WOJCIECHOWSKA VAN HEUKELOM AGNIESZKA, WOJTYSZEK AGATA, WOŚ MICHAŁ, WOŹNIAK GRZEGORZ, WOŹNIAK TADEUSZ, WÓJCIK MICHAŁ, WRÓBLEWSKI BARTŁOMIEJ, ZAWIŚLAK SŁAWOMIR, ZIELIŃSKI JAROSŁAW, ZIELIŃSKI TOMASZ, ZUBOWSKI WOJCIECH MICHAŁ, ZYSKA IRENEUSZ

KONFEDERACJA – BOSAK KARINA ANNA, BOSAK KRZYSZTOF, BRAUN GRZEGORZ, FOLTYN BRONISŁAW, FRITZ ROMAN, MULAWA KRZYSZTOF, PEJO BARTŁOMIEJ, PŁACZEK GRZEGORZ ADAM, SKALIK WŁODZIMIERZ, TUDUJ KRZYSZTOF, TUMANOWICZ WITOLD, WAWER MICHAŁ, WIPLER PRZEMYSŁAW, ZAPAŁOWSKI ANDRZEJ TOMASZ

KUKIZ 15 – SACHAJKO JAROSŁAW

Wstrzymali się:

PIS – BŁASZCZAK MARIUSZ, BOCHENEK RAFAŁ, BURZYŃSKA LIDIA, CIECIÓRA KRZYSZTOF, DORYWALSKI BARTŁOMIEJ, DWORCZYK MICHAŁ PAWEŁ, FOGIEL RADOSŁAW, GUT-MOSTOWY ANDRZEJ, KACZYŃSKI JAROSŁAW, KUBÓW KRZYSZTOF, LICHOCKA JOANNA, MÜLLER PIOTR, OCIEPA MARCIN, PIECHOWIAK GRZEGORZ, POGODA SZYMON, PRZYDACZ MARCIN, PUDA GRZEGORZ, RAU ZBIGNIEW, SEMENIUK-PATKOWSKA OLGA EWA, SOIN AGNIESZKA ANNA, SUSKI MAREK

KUKIZ 15 – JAKUBIAK MAREK, KUKIZ PAWEŁ

Nie głosowali:

PIS – CZOCHARA KATARZYNA, DAJCZAK WŁADYSŁAW, MILCZANOWSKA ANNA, SIARKA EDWARD, SZARAMA WOJCIECH, ŚCIGAJ AGNIESZKA, WICHER PATRYK, ZIOBRO ZBIGNIEW

KO – GIERTYCH ROMAN, URBANIAK JAROSŁAW

PSL-TD – BIERNACKI MAREK, RÓŻYŃSKI WIESŁAW, SAWICKI MAREK

LEWICA – NOWICKA WANDA, UEBERHAN KATARZYNA

KONFEDERACJA – BERKOWICZ KONRAD, MENTZEN SŁAWOMIR, TYSZKA STANISŁAW, WILK RYSZARD


Ustawa Koalicji Obywatelskiej o legalizacji aborcji:

Za aborcją:

KO – ADAMOWICZ PIOTR, ARŁUKOWICZ BARTOSZ, AUGUSTYN URSZULA, BIELAWSKA SYLWIA, BLIŹNIUK PAWEŁ, BOCHENEK MATEUSZ, BOJARSKI KRZYSZTOF, BORYS PIOTR, BOSACKI MARCIN, BUDKA BORYS, CHMIELEWSKI MAREK JAN, CHYBICKA ALICJA, CICHOŃ JANUSZ, CZERNOW ZOFIA, DOLNIAK BARBARA, DOMAŃSKI ANDRZEJ, DOWHAN ROBERT, FILIKS MAGDALENA, FRYDRYCH JOANNA, FRYSZTAK KONRAD, GABRIEL PATRYK, GADOWSKI KRZYSZTOF, GAJEWSKA ALEKSANDRA, GAJEWSKA KINGA, GAPIŃSKA ELŻBIETA, GASIUK-PIHOWICZ KAMILA, GAWLIK ZDZISŁAW, GELERT ELŻBIETA, GIERADA ARTUR DANIEL, GIZIŃSKI WŁODZISŁAW, GŁOGOWSKI TOMASZ, GŁOWSKI PIOTR, GOLBIK MARTA, GORCZYCA STANISŁAW, GRABCZUK KRZYSZTOF, GRABIEC JAN, GROMADZKA MAŁGORZATA, GZIK MAREK, HABURA KRZYSZTOF, HANAJCZYK AGNIESZKA, HARTWICH IWONA, HOK MAREK TOMASZ, HORBATOWSKI ŁUKASZ, JACHIRA KLAUDIA, JANYSKA MARIA MAŁGORZATA, JAROS MICHAŁ, JASKULSKI PATRYK, JAZŁOWIECKA DANUTA, JOŃSKI DARIUSZ, JÓZEFACIUK MARCIN, KANDYBA PIOTR, KARNOWSKI JACEK, KAROLEWSKA IWONA, KIERWIŃSKI MARCIN, KIERZEK-KOPERSKA KATARZYNA, KLUZIK-ROSTKOWSKA JOANNA, KOŁODZIEJ EWA, KOŁODZIEJCZAK MAGDALENA MAŁGORZATA, KOŁODZIEJCZAK MICHAŁ, KONWIŃSKI ZBIGNIEW, KOSTUŚ TOMASZ, KOWAL PAWEŁ, KOZŁOWSKA IWONA MARIA, KRAWCZYK IWONA MAŁGORZATA, KRAWCZYK MICHAŁ, KROPIWNICKI ROBERT, KRÓL WOJCIECH, KRZĄKAŁA MAREK, KRZEMIŃSKI ADAM, KRZYWONOS-STRYCHARSKA HENRYKA, LACHOWICZ PIOTR, LAMCZYK STANISŁAW, LASEK MACIEJ, LENARTOWICZ GABRIELA, LESZCZYNA IZABELA, LUBNAUER KATARZYNA ANNA, ŁĄCKI ARTUR JAROSŁAW, ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ ALICJA, ŁOBODA DOROTA, ŁOŚKO MAGDALENA, ŁUCZAK KRYSTIAN, MARCHEWKA ARKADIUSZ, MARCZUŁAJTIS-WALCZAK JAGNA, MAREK DOROTA, MATUSIK-LIPIEC KATARZYNA, MISZALSKI ALEKSANDER, MROCZEK CZESŁAW, MRZYGŁOCKA IZABELA KATARZYNA, MYRCHA ARKADIUSZ, NAPIERALSKI GRZEGORZ BERNARD, NIEDZIELA DOROTA, NIEDŹWIEDZKI JACEK, NIEMCZYK MAŁGORZATA, NIEZGODZKA JOLANTA, NITRAS SŁAWOMIR, NOWACKA BARBARA, NOWAK TOMASZ PIOTR, NYKIEL MIROSŁAWA, OKŁA-DREWNOWICZ MARZENA, OLSZEWSKI PAWEŁ, OSOS KATARZYNA, PAPKE PAWEŁ, PAWLICZAK KAROLINA, PĘPEK MAŁGORZATA, PIEKARSKA KATARZYNA MARIA, PIETRZCZYK LUCJAN MAREK, PLOCKE KAZIMIERZ, POLAK ELŻBIETA ANNA, POMASKA AGNIESZKA, PROTAS JACEK, RAK RENATA, ROSA MONIKA, RUTNICKI JAKUB, RZĄSA MAREK, SAŁUGA WOJCIECH, SIBIŃSKA KRYSTYNA, SIEMASZKO RAFAŁ, SIEMONIAK TOMASZ, SIENKIEWICZ BARTŁOMIEJ, SKOWROŃSKA KRYSTYNA, SŁUGOCKI WALDEMAR, SMARDUCH WERONIKA, SOBOLAK ANNA, SOWA MAREK, STERCZEWSKI FRANCISZEK, SUSKI PAWEŁ, SZCZERBA MICHAŁ, SZEWIŃSKI ANDRZEJ, SZŁAPKA ADAM, SZOPIŃSKI HENRYK, SZUMILAS KRYSTYNA, SZYMAŃSKI TOMASZ, ŚCIEBIOROWSKI ŁUKASZ, TAJNER APOLONIUSZ, TOMCZYK CEZARY, TRACZ MAŁGORZATA, TRUSKOLASKI KRZYSZTOF, TUSK DONALD, WAŁĘSA JAROSŁAW, WARDZAŁA ROBERT, WCISŁO MARTA, WIELICHOWSKA MONIKA, WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA KAROLINA, WITCZAK ADRIAN, WITCZAK MARIUSZ, WITEK PRZEMYSŁAW, WOJCIECHOWSKA ANNA, WOŁOSZAŃSKI BOGUSŁAW, WRÓBEL MACIEJ, ZAWIEJA BARTOSZ, ZDROJEWSKI BOGDAN ANDRZEJ, ZEMBACZYŃSKI WITOLD, ZIELIŃSKA URSZULA SARA

POLSKA2050 – BODNAR IZABELA, BUCZYŃSKA AGNIESZKA, BURKIEWICZ ELŻBIETA, CWALINA-ŚLIWOWSKA ŻANETA, ĆWIK SŁAWOMIR, GÓRNIKIEWICZ PIOTR, GRAMATYKA MICHAŁ, HENNIG-KLOSKA PAULINA, HOŁOWNIA SZYMON, KASPRZYK RAFAŁ, KOBOSKO MICHAŁ, KOMAREWICZ RAFAŁ, LEO ALEKSANDRA, LUBOŃSKI ADAM, MUCHA JOANNA, NOWAK MAJA EWA, OKUŁA BARBARA, OLIWIECKA BARBARA, OSMALAK ŁUKASZ, PETRU RYSZARD, PIETRYKOWSKI NORBERT, ROMOWICZ BARTOSZ, SCHÄDLER EWA, SKONIECZKA MARCIN, STRACH PIOTR PAWEŁ, SUCHOŃ MIROSŁAW, SZYMANOWSKA EWA, ŚLIZ PAWEŁ, TOMCZAK WIOLETA, WNUK KAMIL, ZALEWSKI PAWEŁ, ZIMOCH TOMASZ

PSL-TD – BARTOSZEWSKI WŁADYSŁAW, KŁOPOTEK AGNIESZKA MARIA, PASŁAWSKA URSZULA, PASZYK KRZYSZTOF, PYRZYK MICHAŁ, SROKA MAGDALENA, TOMCZYSZYN STANISŁAW, ZIEJEWSKI ZBIGNIEW, ZIĘBA-GZIK JOLANTA

LEWICA – CZARZASTY WŁODZIMIERZ, CZERNIAK JACEK, DZIEMIANOWICZ-BĄK AGNIESZKA, GAWKOWSKI KRZYSZTOF, GOSEK-POPIOŁEK DARIA, KONIECZNY MACIEJ, KOTULA KATARZYNA, KUCHARSKA-DZIEDZIC ANITA, KULASEK MARCIN, LITEWKA ŁUKASZ, MATYSIAK PAULINA, NOWICKA WANDA, OLKO DOROTA, SCHEURING-WIELGUS JOANNA, SIKORA ARKADIUSZ, SZCZEPAŃSKI WIESŁAW, SZEJNA ANDRZEJ, ŚMISZEK KRZYSZTOF, TOMASZEWSKI TADEUSZ, TRELA TOMASZ, UEBERHAN KATARZYNA, WICHA JOANNA, WIECZOREK DARIUSZ, ZANDBERG ADRIAN, ZAWISZA MARCELINA, ŻUKOWSKA ANNA MARIA

NIEZRZESZENI POSŁOWIE – GOMOŁA ADAM, PAWŁOWSKA MONIKA

Przeciw aborcji:

PIS – ADAMCZYK ANDRZEJ, ANDRUSZKIEWICZ ADAM, ANDZEL WALDEMAR, ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK DOROTA, ARDANOWSKI JAN KRZYSZTOF, ARENT IWONA EWA, AST MAREK, BABINETZ PIOTR, BALUCH ANNA, BARTOSIK RYSZARD, BARTUŚ BARBARA, BŁASZCZAK MARIUSZ, BOCHENEK RAFAŁ, BOGUCKI JACEK, BOGUCKI ZBIGNIEW, BOROWIAK JOANNA, BORTNICZUK KAMIL, BORYS-SZOPA BOŻENA, BUDA WALDEMAR, BURZYŃSKA LIDIA, CHMIELOWIEC ZBIGNIEW, CHOJECKI ARTUR, CHOMA KAZIMIERZ BOGUSŁAW, CHOROSIŃSKA DOMINIKA, CHRZAN TADEUSZ, CICHOLSKA ANNA EWA, CIECIÓRA KRZYSZTOF, CIESZYŃSKI JANUSZ, CIEŚLAK MICHAŁ, CZARNECKI KRZYSZTOF, CZARNECKI WITOLD WOJCIECH, CZARNEK PRZEMYSŁAW, CZARTORYSKI ARKADIUSZ, CZERWIŃSKA ANITA, DĄBROWSKA-BANASZEK ANNA, DOLATA ZBIGNIEW, DORYWALSKI BARTŁOMIEJ, DRABEK PRZEMYSŁAW, DUDA ELŻBIETA, DWORCZYK MICHAŁ PAWEŁ, DZIEDZICZAK JAN MICHAŁ, FILIPEK-SOBCZAK MAGDALENA, GAWRON ANDRZEJ, GAŻA GRZEGORZ, GEMBICKA ANNA, GIŻYŃSKI SZYMON, GLIŃSKI PIOTR, GOLIŃSKA MAŁGORZATA, GOŁOJUCH KAZIMIERZ, GONTARZ ROBERT, GOSEK MARIUSZ, GOSIEWSKA MAŁGORZATA, GÓRSKA AGNIESZKA, GRABOWSKI MARCIN, GRÓBARCZYK MAREK, GUT-MOSTOWY ANDRZEJ, GWIAZDOWSKI KAZIMIERZ, GWÓŹDŹ MARCIN, HOC CZESŁAW, HOFFMANN ZBIGNIEW, HORAŁA MARCIN, HRENIAK PAWEŁ, JABŁOŃSKI PAWEŁ, KACZMARCZYK NORBERT JAKUB, KACZYŃSKI FILIP, KACZYŃSKI JAROSŁAW, KALETA PIOTR, KALETA SEBASTIAN, KAŁUŻNY MARIUSZ, KANTHAK JAN, KAPINOS FRYDERYK SYLWESTER, KMITA ŁUKASZ, KOC MARIA, KOSZTOWNIAK ANDRZEJ, KOWALCZYK HENRYK, KOWALSKI JANUSZ, KOWNACKI BARTOSZ JÓZEF, KRAJEWSKI WIESŁAW, KRASULSKI LEONARD, KRÓL PIOTR, KRUPKA ANNA, KRYJ ANDRZEJ, KRYSTIAN MARIUSZ, KUBÓW KRZYSZTOF, KUCHCIŃSKI MAREK, KUROWSKA MARIA, KUROWSKI WŁADYSŁAW, KUŹMIUK ZBIGNIEW KRZYSZTOF, KWIECIEŃ ANNA, LENIART EWA, LICHOCKA JOANNA, LIPIEC KRZYSZTOF, LOREK GRZEGORZ, ŁUKASZEWICZ SEBASTIAN, MACHAŁEK MARZENA ANNA, MACIEREWICZ ANTONI, MALĄG MARLENA MAGDALENA, MALIK EWA, MAŁECKI MACIEJ, MATECKI DARIUSZ, MATERNA JERZY, MATUSIAK GRZEGORZ, MATUSZEWSKI MAREK, MEJZA ŁUKASZ, MILEWSKI DANIEL, MORAWIECKI MATEUSZ, MOSIŃSKI JAN, MOSKAL MICHAŁ, MRÓWCZYŃSKI ALEKSANDER MIKOŁAJ, MULARCZYK ARKADIUSZ, MÜLLER PIOTR, OCIEPA MARCIN, OSUCH JACEK, OZDOBA JACEK, PAMUŁA TERESA, PIECHA BOLESŁAW, PIECHOWIAK GRZEGORZ, PIECZARKA ANNA, PIONTKOWSKI DARIUSZ, PŁAŻYŃSKI KACPER, POGODA SZYMON, POLACZEK JERZY, POLAK PIOTR, PORZUCEK MARCIN, PRZYDACZ MARCIN, PUDA GRZEGORZ, RAU ZBIGNIEW, ROMANOWSKI MARCIN, RUSECKA URSZULA, RYCHLIK PAWEŁ, SAŁEK PAWEŁ, SASIN JACEK, SCHMIDT ANNA, SCHREIBER ŁUKASZ, SELLIN JAROSŁAW, SEMENIUK-PATKOWSKA OLGA EWA, SKWAREK SŁAWOMIR, SMOLIŃSKI KAZIMIERZ, SOBOLEWSKI KRZYSZTOF, SOIN AGNIESZKA ANNA, SÓJKA KATARZYNA, STACHOWIAK-RÓŻECKA MIROSŁAWA, STEFANIUK DARIUSZ, SUSKI MAREK, SZAŁABAWKA ARTUR, SZARAMA WOJCIECH, SZCZUCKI KRZYSZTOF, SZCZUREK-ŻELAZKO JÓZEFA, SZEFERNAKER PAWEŁ, SZROT PAWEŁ, SZWED STANISŁAW, SZYNKOWSKI VEL SĘK SZYMON, ŚLIWKA ANDRZEJ, ŚWIAT JACEK, TCHÓRZEWSKI KRZYSZTOF, TELUS ROBERT, TERLECKI RYSZARD, TUŁAJEW SYLWESTER, URUSKI PIOTR, UŚCIŃSKI PIOTR, WARCHOŁ MARCIN, WARWAS ROBERT, WARZECHA JAN, WASSERMANN MAŁGORZATA, WEBER RAFAŁ, WESOŁY MAREK, WIECZOREK JAROSŁAW WIESŁAW, WILK TERESA, WITEK ELŻBIETA, WOJCIECHOWSKA VAN HEUKELOM AGNIESZKA, WOJTYSZEK AGATA, WOŚ MICHAŁ, WOŹNIAK GRZEGORZ, WOŹNIAK TADEUSZ, WÓJCIK MICHAŁ, WRÓBLEWSKI BARTŁOMIEJ, ZAWIŚLAK SŁAWOMIR, ZIELIŃSKI JAROSŁAW, ZIELIŃSKI TOMASZ, ZUBOWSKI WOJCIECH MICHAŁ, ZYSKA IRENEUSZ

PSL-TD – BIERNACKI MAREK, GRZYB ANDRZEJ, NOWOGÓRSKA URSZULA, RAŚ IRENEUSZ, RÓŻYŃSKI WIESŁAW, SAWICKI MAREK, TOMCZAK JACEK, ŻELAZOWSKA BOŻENA

KONFEDERACJA – BOSAK KARINA ANNA, BOSAK KRZYSZTOF, BRAUN GRZEGORZ, FOLTYN BRONISŁAW, FRITZ ROMAN, MULAWA KRZYSZTOF, PEJO BARTŁOMIEJ, PŁACZEK GRZEGORZ ADAM, SKALIK WŁODZIMIERZ, TUDUJ KRZYSZTOF, TUMANOWICZ WITOLD, WAWER MICHAŁ, WIPLER PRZEMYSŁAW, ZAPAŁOWSKI ANDRZEJ TOMASZ

KUKIZ 15 – JAKUBIAK MAREK, KUKIZ PAWEŁ, SACHAJKO JAROSŁAW

Wstrzymali się:

PIS – FOGIEL RADOSŁAW

PSL-TD – BEJDA PAWEŁ, DZIEDZIC ADAM, HETMAN KRZYSZTOF, KIEPURA HENRYK, KLIMCZAK DARIUSZ, KOSINIAK-KAMYSZ WŁADYSŁAW, KRAJEWSKI STEFAN, LUBCZYK RADOSŁAW, MALISZEWSKI MIROSŁAW, ORLIŃSKI MIROSŁAW ADAM, RZEPA JAROSŁAW, SAMBORSKI TADEUSZ, SIEKIERSKI CZESŁAW, SOSNOWSKI ZBIGNIEW, ZGORZELSKI PIOTR

Nie głosowali:

PIS – CZOCHARA KATARZYNA, DAJCZAK WŁADYSŁAW, MILCZANOWSKA ANNA, SIARKA EDWARD, ŚCIGAJ AGNIESZKA, WICHER PATRYK, ZIOBRO ZBIGNIEW

KO – GIERTYCH ROMAN, URBANIAK JAROSŁAW

KONFEDERACJA – BERKOWICZ KONRAD, MENTZEN SŁAWOMIR, TYSZKA STANISŁAW, WILK RYSZARD


Dzieci są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Zaczyna się prawdziwa wojna o ich życie. Jeśli chcesz działać z nami, zgłoś się na chcedzialac@ratujzycie.pl. Teraz naprawdę potrzebujemy Twojej pomocy.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.