Ruszył proces aborcyjnej aktywistki za ataki na obrońców życia. Pod sądem lewicowe bojówki – musiała interweniować policja

Dzisiaj w Szczecinie odbyła się pierwsza rozprawa przeciwko agresji i nienawiści, które okazała obrońcom życia znana aktywistka aborcyjna i LGBT – Monika „Pacyfka” Tichy. Prezes Lambdy Szczecin podczas różnych okazji i wystąpień oraz w artykułach prasowych nie tylko nie okazała żadnej skruchy, ale wręcz kreuje się na ofiarę. Pod sądem pojawiły się lewicowe bojówki, a także obrońcy życia.

W styczniu 2021 roku Monika Tichy w niezwykle wulgarny sposób zaatakowała Kaję Godek oraz obrońców życia. Stało się to podczas protestów po opublikowaniu wyroku TK ws. aborcji eugenicznej, po tym jak działaczka prolife umieściła na facebooku zdjęcie z uśmiechniętym synkiem z Zespołem Downa.

Zachowanie Moniki Tichy obrazuje podejście środowisk aborcyjnych do innych

Gdyby te słowa wypowiedziała rozemocjonowana nastolatka, można by było zrzucić to na karb emocji. Jednak zrobiła to doświadczona aktywistka, prezes jednej z bardziej znanych organizacji LGBT w Polsce.

Ten proces jak na dłoni pokazuje, jak wygląda „miłość”, „tolerancja” i „integracja” w wydaniu aborcjonistek. Tak naprawdę przeszkadza im sam fakt, że dzieci które urodzą się z niepełnosprawnościami mogą być radosne i szczęśliwe. Bo jak wtedy głosić aborcyjną propagandę? Wyzwiska, obelgi, hejt i nawoływanie do linczu wobec osób o odmiennym zdaniu i poglądach – to właśnie prawdziwe oblicze aborcjonizmu i ideologii LGBT. Pod sąd Tichy zwołała lewackie bojówki, musiała wobec nich interweniować policja.

Obrońcy życia pod sądem w Szczecinie

Pod sąd przyszli też obrońcy życia, którzy mówili: „Środowisko LGBT bardzo dużo mówi o tolerancji i o miłości, a później – w czynach – działa zupełnie odwrotnie. Jak można kogoś, kto walczy o życie nienarodzonych i niewinnych dzieci, obrażać i używać takich epitetów?”

Dlatego trzeba zdecydowanie potępić podobne postawy i zachowania. Między innymi po to, aby różnej maści środowiska proaborcyjne wiedziały, że prawo dotyczy także ich. Że nienawiść i agresja zawsze będą potępione.

Proces aborcyjnej aktywistki Moniki Tichy. Obrońcy życia pod Sądem Rejonowym w Szczecinie.
Proces aborcyjnej aktywistki Moniki Tichy. Obrońcy życia pod Sądem Rejonowym w Szczecinie.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.