Rozprawa sądowa Kai Godek i Barta Staszewskiego

27 września 2022 roku w Lublinie odbyła się rozprawa mediacyjna między Kają Godek a aktywistą LGBT Bartem Staszewskim. Staszewski odrzucił propozycję rozwiązania polubownego w sprawie, którą wytoczył Kai Godek. Proces będzie się toczył dalej za zamkniętymi drzwiami. Następny termin 14 listopada 2022 r.

Proces toczy się z wyłączeniem jawności. Kaja Godek skomentowała sprawę:

„W mojej ocenie sprawa jest zemstą za wprowadzenie do Sejmu projektu obywatelskiego StopLGBT, który bardzo nie podobał się lubelskiemu homoaktywiście. Projekt przewiduje likwidację homopropagandy na ulicach i sygnowany był przez 200 tys. Polaków.”
kaja godek bart staszewsk

Pikieta przeciw homopedofilii

W dniu rozprawy przed sądem odbywała się pikieta zorganizowana przez wolontariuszy Fundacja Życie i Rodzina. Fundacja nie zrezygnuje z pokazywania prawdy o przestępstwach seksualnych w środowisku LGBT. „Narodowa debata o związku wykorzystywania seksualnego dzieci z kolorowym środowiskiem należy wszystkim” – podkreśliła Kaja Godek.

kaja godek bart staszewsk
kaja godek bart staszewsk

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.