Rozprawa aborcjonistki Justyny W. znów odroczona

14 października odbyła się trzecia rozprawa sądowa aborcjonistki Justyny W. oskarżonej o pomoc w zabiciu nienarodzonego dziecka. Proces został odroczony do 11 stycznia 2023 r., ponieważ kolejny raz na sali nie stawili się świadkowie: Anna, dla której Justyna W. z Aborcyjnego Dream Teamu zorganizowała tabletki poronne, oraz mąż Anny, dzięki któremu sprawa ta została zgłoszona na policję. Za niestawienie się oboje zostali ukarani przez Sąd Okręgowy Warszawa-Praga karą finansową.

Aborcyjny cyrk przed sądem

Justyna W. od lat trudni się pomocnictwem w zabijaniu nienarodzonych, czego zarówno ona jak i jej aborcyjne koleżanki absolutnie nie żałują, uważają za dobre i zamierzają dalej to robić. W grupie pod nazwą Aborcyjny Dream Team Justyna W. odpowiedzialna jest m.in. za udzielanie przez telefon porad aborcyjnych kobietom w ciąży. Przez działalność takich osób jak W. mordowane są kolejne dzieci.

Podczas rozprawy przed budynkiem sądu oprócz pikiety proliferów trwała manifestacja zwolenników aborcji i popracia dla oskarżonej. Aborterzy posunęli się nawet do profanacji katolickich pieśni, które w pewnym momencie zaczęli śpiewać ze zmienionym na proaborcyjny tekstem, skandowali oni także hasło „dzięki Bogu za aborcję!”. Ich zachowanie świadczy o tym, jak zdeprawowane jest to środowisko. Wśród zgromadzonych była również znana uliczna awanturniczka Babcia Kasia, która paradowała z aborcyjnym transparentem, flagą LGBT a nawet różańcem (!) i próbowała się wedrzeć w kontrmanifestację zorganizowaną przez wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina. Interweniowała policja.

Naglący problem

Precedensowa sprawa Justyny W. pokazuje problem pozasystemowej aborcji, której ściganie jest trudne, ze względu na aktualny stan prawny. Grupy aborcyjne pozostają bezkarne. Pomagają zabijać i dają instruktaż aborcyjny, a sprawy są najczęściej umarzane przez Prokuraturę. Zabójcza aktywność aborcjonistów, do której sami się przyznają, opiera się na sprawnym wykorzystywaniu nieprecyzyjności polskiego prawa w zakresie ochrony życia. Właśnie te kwestie ma ostatecznie rozwiązać ustawa „Aborcja to zabójstwo” przygotowana przez prawników Fundacji Życie i Rodzina. Pod ustawą trzeba zebrać minimum 100 tysięcy podpisów. Apelujemy o niezwłoczne włączenie się w trwającą jeszcze tylko 2 miesiące zbiórkę podpisów. Wszystkie potrzebne informacje i materiały znajdują się na stronie www.aborcjatozabojstwo.pl.

 Justyny W.
Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina na kontrmanifestacji przed Sądem Okręgowym Warszawa – Praga podczas 3. rozprawy Justyny W.

Tekst: Faustyna Rewucka


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.