Różaniec publiczny w Wieliczce. Czy poseł Urszula Rusecka weźmie w obronę zabijane dzieci?

25 czerwca 2020 roku wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zorganizowali spotkanie modlitewne pod biurem poselskim Urszuli Ruseckiej. Modlitwę uzupełnił przekaz z baneru oraz nagrania dźwiękowe ─ dawały one wyobrażenie o haniebnym procederze mordowania dzieci w Polsce. Procederze „legalnej” aborcji na dzieciach niepełnosprawnych.

Inicjacja akcji nastąpiła już tydzień wcześniej, kiedy to przekazaliśmy asystentowi poseł Ruseckiej list wzywający do działania na rzecz rozszerzenia prawnej ochrony życia ─ by dzieci niepełnosprawne nie były eksterminowane w naszym kraju.

Poseł Rusecka ma realny wpływ na los dzieci

Jako przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej i Rodziny ma ona szerokie możliwości przyspieszenia bądź zablokowania przyjęcia projektu #ZatrzymajAborcję. Projekt ten trafił bowiem do dwóch komisji: Zdrowia (przewodniczący Tomasz Latos) oraz do tej kierowanej przez poseł Rusecką.

Oczekujemy od poseł Ruseckiej, by wystąpiła do Marszałek Sejmu o zorganizowanie posiedzenia połączonych komisji: KPSiR oraz Komisji Zdrowia. I by bez zbędnej zwłoki łączone komisje poparły projekt ochrony życia dzieci niepełnosprawnych.

Prawo i Sprawiedliwość. Partia proaborcyjna czy prolife?

Posłowie tego ugrupowania ─ Urszula Rusecka oraz Tomasz Latos ─ stoją przed dziejową szansą. Mogą w szybkim tempie przyczynić się do cywilizacyjnej zmiany, która obejmie ochroną prawną dzieci niepełnosprawne. Fundacja Życie i Rodzina oraz szerokie środowisko obrońców życia rekomendują właśnie takie rozstrzygnięcie.

Jeśli jednak ─ tak jak do tej pory ─ projekt #ZatrzymajAborcję będzie odsuwany na bliżej nieokreśloną przyszłość, jeśli posłowie PiS wybiorą drogę hańby i nie staną w obronie dzieci ─ wtedy powinni już otwarcie zadeklarować się jako popierający aborcje na osobach niepełnosprawnych, by wyborcy nie byli w dalszym ciągu oszukiwani.

Jesteśmy obecni. Działamy w interesie dzieci

Będziemy wciąż przypominali o tej ważnej sprawie. Częsta obecność przy biurze poselskim Urszuli Ruseckiej przyczyni się do ─ mamy nadzieję ─ szybkiego wprowadzenia w życie projektu #ZatrzymajAborcję. Zwiększy także świadomości wyborców z Wieliczki. Będą oni wiedzieli, czy poseł rozpoczęła konkretne działania na rzecz dzieci niepełnosprawnych, jeszcze nienarodzonych.

W regionie południowej Polski, silnie przywiązanym do wartości chrześcijańskich, nasza aktywność przy biurze pani poseł Ruseckiej jest ważna w kontekście kolejnych wyborów parlamentarnych i ewentualnej reelekcji z okręgu wyborczego.

***

Przypominamy i będziemy przypominać, że prawo w Polsce powinno być sprawiedliwe nie tylko wobec silnych, ale także wobec bezbronnych. A takimi są dzieci jeszcze nienarodzone. Dołącz do nas i działaj na rzecz najsłabszych, niepełnosprawnych dzieci, których prawo do życia jest ─ niestety ─ nadal kwestionowane. Wspólnie obalimy proaborcyjny system!

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.