Reagujemy na zuchwałość aborcjonistów

Coraz śmielsze, a nawet bezczelne działania grup aborcyjnych w Polsce oraz ekspansja propagandy zabijania nienarodzonych, wymaga zdecydowanej reakcji. Fundacja Życie i Rodzina odpowiada Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą „Aborcja to zabójstwo”. Za nami kolejne intensywne dni zbiórek podpisów.

Zbieramy podpisy po ustawą „Aborcja to zabójstwo”

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zbierają podpisy w wielu miejscach. Ostatnio zbiórki odbyły się między innymi w Częstochowie, Poznaniu, Warszawie, Indwałdzie, Bydgoszczy, Górce Klasztornej, Ostrołęce. Determinacja w walce o ochronę dzieci przed aborterami pomaga nam działać nawet mimo niesprzyjającej pogody i przeciwności.

Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą
Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą
Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą
Reagujemy na zuchwałość aborcjonistów

Napór aborcjonistów

Widzimy napór środowiska aborcyjnego, które wypełnia przestrzeń publiczną proaborcyjnymi billboardami, naklejkami, plakatami. Aborcjonistki zapraszane są na wywiady, mają swoje stoiska na różnych eventach, organizują marsze i protesty. Ze swoją morderczą propagandą docierają do kobiet, także nieletnich, oferując im pomoc w zabiciu poczętego dziecka. Teraz chcą forsować aborcję także w polskim Sejmie. Ideologia aborcjonizmu zbudowana na kłamstwie i odczłowieczaniu nienarodzonych wtłaczana jest społeczeństwu pod hasłami wolności, wyboru, decydowania o swoim ciele i wprowadzania nowoczesnych standardów. Celem tego wszystkiego jest taka transformacja myślenia ludzi, która pozwoli na niepohamowany rozwój biznesu aborcyjnego.

Nie można ani ulegać presji, wywieranej przez aktywistów pro-choice, ani udawać, że nie ma problemu. Przykład zachodnich państw pokazuje, że ospałość wobec aktywności środowisk proaborcyjnych jest przepisem na klęskę i śmierć milionów bezbronnych dzieci. Jesteśmy tego świadomi, dlatego wychodzimy na przeciw wyzwaniom i jesteśmy aktywni. Chcemy wpływać na kształtowanie społeczeństwa i zmiany prawa, tak, by w coraz większym stopniu chroniło ono życie człowieka i blokowało działania aborterów.

Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą

Pomóż nam zbierać podpisy pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą Aborcja to Zabójstwo. Włącz się w walkę z aborcją, ratuj dzieci.

Pobierz karty do zbiórki ze strony: www.aborcjatozabojstwo.pl

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.