Ratuj dzieci przed aborcją! Ważna informacja dla Ukrainek

Od momentu wybuchu konfliktu zbrojnego za naszą wschodnią granicą, każdego dnia przybywa do Polski tysiące imigrantów. Wśród osób uciekających z ogarniętej wojną Ukrainy są również kobiety w ciąży. Organizacje proaborcyjne potraktowały tę sytuację jako okazję, by zabić jeszcze więcej dzieci! Aborcjonistki docierają do Ukrainek z informacjami o tym, w jaki sposób mogą dokonać aborcji poza granicami prawa na terenie Polski lub poza nią.

Miliony zabitych dzieci

Zarówno w Rosji, jak i na Ukrainie nie chroni się życia. W obu państwach obowiązuje mordercze prawo aborcyjne. Każdego roku Rosja zabija 1 milion nienarodzonych dzieci. Służba zdrowia legalnie podaje tabletki wczesnoporonne, stosuje się też aspirację (wyssanie dziecka żywcem z łona mamy) oraz aborcję chirurgiczną, czyli kroi dzieci żywcem na kawałki powodując ich śmierć. Oficjalne statystyki mówią, że na każde 1000 kobiet w wieku rozrodczym dokonuje się aż 30 aborcji rocznie! A przecież nie wszystkie te kobiety co roku zachodzą w ciążę. Z kolei na Ukrainie morduje się dzieci do 12 tygodnia życia płodowego – bez żadnych ograniczeń, a do 28 tygodnia z powodów np. społecznych. W praktyce jest to także aborcja na żądanie. Szacuje się, że od ogłoszenia przez Ukrainę niepodległości w 1991 roku zabito tam około 30 milionów nienarodzonych dzieci. Niestety, władze obu krajów wielokrotnie podkreślały, że popierają aborcję.

Dziś szczególnie mocno rezonują słowa św. Matki Teresy z Kalkuty:

„Największym zagrożeniem dla pokoju jest aborcja. Jeśli matce wolno zabić własne dziecko, coż powstrzyma ciebie lub mnie, abyśmy się nawzajem nie pozabijali?
 dla Ukrainek

Akcja informacyjna wśród Ukrainek

Jaki czas temu pisaliśmy o tym, że aborcjonistki z ADT żerują na ofiarach wojny i oferują pomoc w zabijaniu ukraińskich dzieci. To obrzydliwe, że nawet wojna nie jest w stanie powstrzymać aborcjonistki przed promowaniem zabijania. Nie możemy pozostać bierni wobec tego procederu. Musimy ratować przed śmiercią również nienarodzone ukraińskie dzieci.

W tym celu rozpoczynamy akcję informacyjną wśród Ukrainek. Przygotowaliśmy ulotkę informacyjną pt. „POLSKA CHRONI ŻYCIE” w dwóch językach – po polsku i po ukraińsku – aby kobiety przekraczające granicę RP wiedziały, jak się zachować w razie prób namawiania ich do aborcji. Ulotkę można pobrać klikając w link poniżej i samodzielnie wydrukować. Chcemy, by te ulotki trafiły do ukraińskich kobiet. To bardzo ważne, by ja najwięcej osób włączyło się w ich dystrybucję wśród imigrantek.

Pomóż nam dotrzeć do Ukrainek, które namawiane są do zabicia swoich dzieci. Pobierz, wydrukuj i rozdaj ulotki

dla Ukrainek

Dla ułatwienia samodzielnego druku mamy przygotowaną ulotkę rozmieszczoną na standardowej kartce A4 (mieszczą się na niej 4 ulotki) – do wydrukowania i pocięcia.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.