Nasz raport: Propaganda LGBT na ulicach miast [POBIERZ]

Prezentujemy Państwu przygotowany przez Fundację raport „Propaganda LGBT na ulicach naszych miast”. To nie tylko analiza, jak homopropaganda demoralizuje dzieci, niszczy rodzinę i szydzi z wiary, ale też dowód na to, że można z tą propagandą skutecznie walczyć.

Przede wszystkim raport pokazuje, że już samo złożenie w Sejmie w 2021 roku obywatelskiego projektu „Stop LGBT” dało pozytywne skutki i zmiany. Różnica w zachowaniu aktywistów LGBT przed i po złożeniu projektu jest bardzo widoczna. Oni naprawdę się boją tego, że obywatele mogą zakazać szerzenia tej zgubnej ideologii! Ekscesów na paradach było o wiele mniej choć, jak pokazujemy w raporcie, nadal jest ich za dużo.

Nie możemy się więc dać zastraszyć – ekspansję ideologii LGBT można zwalczać i robić to skutecznie. Trzeba tylko aktywnie działać! A posłowie powinni jak najszybciej zająć się projektem, aby chronić Polaków, szczególnie dzieci i młodzież, przed szkodliwym wpływem homopropagandy.

Przeanalizowaliśmy tysiące zdjęć z homoparad w 2022 roku i wybraliśmy z nich najbardziej charakterystyczne, żeby pokazać, jak naprawdę wyglądają tzw. marsze równości. Na porządku dziennym jest promowanie dewiacji, demoralizacji dzieci, epatowanie nagością i wyuzdaniem. Uczestnicy dopuszczają się profanacji i bezczeszczenia świętości oraz symboli narodowych. Jawnie domagają się homoślubów i homoadopcji, a nawet legalizacji aborcji.

Aktywiści LGBT nie cofną się przed szantażem emocjonalnym – w 2022 roku wykorzystali wojnę na Ukrainie, aby wzbudzić sympatię i życzliwość dla swoich postulatów. A co będzie w tym roku? Jedno jest pewne: nie można siedzieć z założonymi rękami i biernie czekać, aż przyjdą po nasze dzieci i zniszczą fundamenty społeczeństwa, a pseudotolerancja zamieni się w „tęczowy” terror wobec tych, którzy myślą normalnie. Tak przecież dzieje się w wielu krajach na świecie, w których rządzący i społeczeństwo dali pozwolenie na swobodne działania homoaktywistów. Poznaj fakty na temat propagandy LGBT w Polsce. Pobierz raport, podaj dalej i działaj!

Na koniec: jeśli uważasz, że ten raport i to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Twoje wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.