Publiczny Różaniec pod Trybunałem Konstytucyjnym [Zaproszenie]

22 października 2022 r. mija druga rocznica wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2020 r., który stwierdził niezgodność legalności aborcji eugenicznej z Konstytucją Rzeczypospolitej. W tym dniu o godzinie 11:00 pod Trybunałem Konstytucyjnym komórka warszawska Fundacji Życie i Rodzina organizuje Publiczny Różaniec za dzieci zagrożone aborcją.

Zaproszenie na różaniec pod Trybunałem Konstytucyjnym

Zapraszamy wszystkich, którym drogi jest los dzieci nienarodzonych do wspólnej modlitwy w symbolicznym dla polskich proliferów miejscu – pod gmach Trybunału Konstytucyjnego w Warszawie przy alei Jana Chrystiana Szucha 12a. Będziemy się modlić o: ochronę dzieci, które są w jakikolwiek sposób zagrożone aborcją na jakimkolwiek etapie swojego życia, nawrócenie aborterów i wszystkich, którzy promują i popierają aborcję, o dobre prawo, które chroni każde dziecko i skuteczną egzekucję tego prawa.

Wiemy, że środowiska aborcyjne, domagające się legalizacji zabijania dzieci nienarodzonych, zaplanowały swoją manifestację w tym miejscu, dlatego nasza publiczna modlitwa i obecność właśnie wtedy i właśnie tam jest niezwykle potrzebna.

Link do wydarzenia na Facebooku:


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.