Przemówienie Kai Godek podczas debaty nad #StopLGBT w Sejmie

Wystąpienie zastępcy pełnomocnika Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej #StopLGBT – Kai Godek w Sejmie podczas debaty w czasie I czytania projektu ustawy w Sejmie – 28 października 2021. Zobacz nagranie.

Obywatelski projekt ustawy #StopLGBT ma zakazać homopropagandy w przestrzeni publicznej. Wzmocni to konstytucyjną ochronę małżeństwa i rodziny, co jest kluczowe dla naszego społeczeństwa. Podczas I czytania ustawy w Sejmie pełnomocnik inicjatywy – Krzysztof Kasprzak wygłosił mocne przemówienie. Następnie po awanturze wywołanej przez posłów Lewicy przemówiła Kaja Godek, zastępca pełnomocnika.

W swoim wystąpieniu jasno zaznaczyła prawdę kluczową: walka lobby LGBT to tak naprawdę spór wartości z antywartościami. Tutaj chodzi o los naszych dzieci i tego jak będzie wyglądała Polska za kilkanaście lat. Ruch LGBT cynicznie wykorzystuje młodzież, aby realizować postulaty polityczne.

„Homolobby w ogóle nie obchodzi co się stanie z dzieciakami. Chodzi im tylko o to żeby te dzieciaki zostały zaprzęgnięte do określonego celu politycznego. I to jest obrzydlitwe, to jest coś czym należy się zawsze brzydzić.”

Fakt, że coraz więcej dzieci ma problemy z tożsamością i nie potrafi odnaleźć się w świecie, to tak naprawdę wina ruchu LGBT.

„Samobójstwa dzieciaków, które mają rozchwianą tożsamość płciową, w takim krytycznym okresie, w którym człowiek szuka tożsamości to jest właśnie wina ruchu LGBT. Oni krzyczą o samobójstwach, a z drugiej strony robią wszystko aby było ich jak najwięcej”

CAŁE PRZEMOWIENIE KAI GODEK PODCZAS I CZYTANIA #StopLGBT

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.