Pro-Life bez Cenzury: Co pokazuje zachowanie Szymona Hołowni w Sejmie?

W trakcie omawiania obywatelskiego projektu ustawy „STOP LGBT”, marszałek Szymon Hołownia przerwał obrady, uniemożliwiając Krzysztofowi Kasprzakowi dokończenie uzasadnienia projektu. Ta nagła przerwa miała za zadanie zablokowanie rozprawienia się z przypadkami krzywdzenia dzieci przez tzw. homolobby. Wydarzenie to rzuca światło na sposób funkcjonowania wolności słowa w obliczu totalitarnych praktyk reprezentujących Koalicję Obywatelską i Polskę 2050.

Obrona dzieci, w interpretacji tych ugrupowań, ukazuje się jako niechęć do publicznego omawiania problemów związanych z projektem ustawy „STOP LGBT”, który zebrał poparcie 350 tysięcy obywateli Polski. W poprzedniej kadencji PiS przesunął ten projekt do sejmowej zamrażarki, uniemożliwiając dalsze prace nad zakazem promowania ideologii gender i LGBT, pomimo posiadania większości parlamentarnej.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.