Prawdziwy obraz aborcji przed kaliskim ratuszem

W poniedziałek 13 lutego na Rynku Głównym w Kaliszu przedstawiciele kaliskiej komórki Fundacji Życie i Rodzina organizowali pikietę antyaborcyjną pod Ratuszem. Pikieta zgromadziła kilkanaście osób, w tym przedstawicieli kaliskich organizacji patriotycznych i narodowych, które również sprzeciwiają się aborcji.

Podczas wydarzenia spotkaliśmy się z negatywnymi głosami odnośnie naszej inicjatywy, jakoby banner zawierał zbyt drastyczne obrazy. My uważamy, że jeśli chcemy sprzeciwić się procederowi mordowania nienarodzonych, to musimy pokazać w pełnej formie skalę dramatu aborcji. Jednakże zdecydowanie więcej osób poparło naszą inicjatywę, określając ją jako słuszną.

W ostatnim czasie presja środowisk lewicowo- liberalnych jest ogromna, gra na emocjach zwykłych ludzi przechodzi niebezpieczne granice, co prowadzi do niczym nieuzasadnionych ataków na działaczy pro-life. Natomiast naszym celem jest  rzetelne i w pełni prawdziwe przedstawienie skali problemu, jakim jest aborcja. Jesteśmy i zawsze będziemy za życiem!

Małgorzata Nowak

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.