Prawda o szczepionkach na Covid-19 na „Marszu o Wolność” w Poznaniu

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina przyszli na „Marsz o Wolność”, który odbył się 3 września 2022 w Poznaniu. Pokazywali prawdę o powiązaniach szczepionek przeciw Covid-19 ze zbrodnią aborcji.

Każda okazja jest dobra do tego, by głosić prawdę, dlatego nasza obecność na poznańskim „Marszu o Wolność” była tak ważna. Mówimy o szczepionkach na koronawirusa dlatego, że ich producenci podczas opracowywania korzystali z linii płodowych. Nakręcanie sprzedaży takich preparatów przyczynia się do kontynuowania nieetycznych praktyk koncernów farmaceutycznych – jest przyzwoleniem na tworzenie nowych linii komórkowych z aborcji. Dzieci nie mogą ginąć, choćby ktoś tłumaczył, że to w imię zdrowia i nauki. Zbrodnię aborcji trzeba zatrzymać i pokazywać, kto z niej korzysta.

Marsz o Wolność. Zobacz video relację:

Marsz o Wolność
Marsz o Wolność
Marsz o Wolność

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.