Prawda o aborcji pod Szpitalem Bielańskim

bielanski_170816

W środę, 17.08, o 18:00 stanęliśmy przed głównym wejściem do Szpitala Bielańskiego, żeby pokazywać pracownikom szpitala, pacjentom, odwiedzającym, a także zwykłym przechodniom, prawdę o tzw. aborcji.

Pikietę rozpoczęliśmy od rozwinięcia baneru pokazującego, jak wygląda ofiara aborcji wykonanej w 22. tygodniu życia. Jest to wiek, w którym polskie prawo zezwala na zabijanie dzieci podejrzewanych o wady rozwojowe, jak np. zespół Downa. Nasz baner zdecydowanie przemówił do sumień pracowników szpitala, bo już od pierwszych minut pikiety spotkaliśmy się z ich niechęcią, a nawet próbą usunięcia nas z terenu szpitala.

Przez cały czas trwania pikiety towarzyszyła nam także gromadka gimnazjalistów wyraźnie zbulwersowanych naszym banerem, którzy miotali się między grożeniem podpaleniem naszego baneru, a nieudolnymi próbami nasyłania na nas policji. Największym aktem agresji na jaki się zdobyli było rzucenie w nas jajkiem, gdy pakowaliśmy już baner do samochodu. Oczywiście, niecelne.

Miejsce naszej pikiety było nieprzypadkowe. Ordynatorem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Bielańskim jest dr Romuald Dębski – ginekolog, który od wielu lat publicznie chwali się tym, że w podległym mu oddziale wykonuje się aborcje i występował przeciwko swoim kolegom po fachu, którzy sprzeciwiali się zabijaniu dzieci. Dr Dębski ma także ogromny wpływ na kolejne pokolenia ginekologów, bo przy jego oddziale funkcjonuje klinika Położnictwa i Ginekologii CMKP, gdzie młodzi lekarze zdobywają specjalizacje.

Taki stan rzeczy uważamy za niedopuszczalny i będziemy kontynuować nasze pikiety tak długo, jak długo w Szpitalu Bielańskim wykonywane będą aborcje, a aborterzy będą zajmowali kierownicze stanowiska.

Pod Szpital Bielański wracamy w następną środę, również o godzinie 18:00. Do udziału w pikiecie zapraszamy wszystkich, którym los dzieci poczętych nie jest obojętny!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.