Poznań tłumnie przeciw aborcji

Odkąd organizatorzy czarnego protestu przestali udawać, że chodzi im wyłącznie o zachowanie obecnie obowiązującego prawa, protestom zaczęło wyraźnie ubywać uczestników. We wtorek w Poznaniu opowiadali się za nieograniczonym prawem do zabijania dzieci nienarodzonych do 12. tygodnia życia. Na promocję zabijania nie pozostaliśmy obojętni. Organizacje zrzeszone w inicjatywie Poznań Dla Życia przeprowadziły udaną kontrmanifestację w obronie normalności. Bo czymś najzupełniej normalnym jest ochrona wszystkich dzieci, także tych nienarodzonych.

Fundacja Życie i Rodzina, Prawica Rzeczypospolitej i Młodzież Wszechpolska połączyły siły, by zorganizować pikietę we wspólnej sprawie. Nad ponad setką uczestników górowały dwa banery przedstawiające zdjęcia ofiar aborcji: dziecko 24-tygodniowe (tak duże dzieci są zabijane w Polsce z powodu domniemanych chorób) i dziecko 11-tygodniowe, dla przypomnienia jakiego losu chcą dla nienarodzonych uczestnicy zgromadzenia po drugiej stronie placu Wolności. W imieniu tych, którzy jeszcze nie mówią, broniliśmy ich prawa do życia.

Zarówno uczestnicy naszego wydarzenia, jak i tego przeciwnego, wysłuchali naszych przemówień. O tym, że aborcja jest niezgodna z konstytucją i że nie ma w społeczeństwie poparcia dla prawa do zabijania dzieci mówili wspierający nas Bogusław Kiernicki z Prawicy Rzeczypospolitej dr Paweł Wosicki z Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia, i Ziemowit Przebitkowski z Młodzieży Wszechpolskiej. Pisząca te słowa natomiast podkreślała, że trzeba ratować wszystkie kobiety – także te nienarodzone. To one są zupełnie bezbronne wobec narzędzi aborcyjnych. Już teraz ponad 500 dziewczynek zabijają aborterzy w polskich szpitalach każdego roku.

Niestety ruchy proaborcyjne zdegradowały dziecko nienarodzone do roli przedmiotu, z którym można zrobić, co się komu podoba. Przeciwstawiając dziecko kobiecie próbują obrzydzić macierzyństwo. Z drugiego końca placu płynęły do nas, oprócz dudniącej muzyki, oderwane od rzeczywistości hasła. Ani słowa o nienarodzonych dziewczynkach, a to przecież im odbierana jest podmiotowość i godność. Organizacje proaborcyjne manipulują kobietami próbując im wmówić, że potrzebują aborcji, by móc kontrolować swoje życie, i że dla własnej wolności mają prawo w najokrutniejszy sposób pogwałcać wolność drugiego człowieka. Na szczęście większość kobiet rozumie, że aborcja to zabijanie dzieci.

Poznań Za Życiem będzie nadal odważnie stawał w obronie tych najmniejszych i najbardziej bezbronnych. Nie pozwolimy na promowanie zabijania. Dziękujemy panu profesorowi Jackowi Kowalskiemu za wykonanie pięknych pieśni, które wyrażają nasz szacunek do tradycyjnych wartości.

Natalia Klamycka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.