Poznań: Lewacki kolektyw zaatakował piketę pro-life

Poznań aktywnie działa przeciw aborcji! Organizowane są akcje, pikiety, publiczne Różańce przeciw aborcji. Regularnie gromadzą pro-liferów w centrum stolicy Wielkopolski. Ostatnia pikieta w obronie dzieci nienarodzonych została zaatakowana przez lewacką bojówkę – tzw. kolektyw Pyra.

Prawda o aborcji jest niewygodna dla wielu środowisk – przede wszystkim dla tych, które czerpią zyski z propagowania i sprzedawania „usług” aborcyjnych. Zwolennicy zabijania próbują prawdę zakrzyczeć, ocenzurować, wyśmiać i zanegować. Aktywiści z kolektywu Pyra kolejny raz próbowali przeszkodzić Fundacji Życie i Rodzina w pokazywaniu faktów o aborcji – największym ludobójstwie XXI wieku. Ustawili się bezpośrednio przed zgromadzeniem pro-life trzymając w rękach kartony z proaborcyjnymi hasłami i numerem telefonu infolinii, na której instruuje się kobiety, jak zabić swoje dziecko. To znane praktyki aborcjonistów. Niestety podobne sytuacje będą się powtarzać, póki prawo nie zostanie uszczelnione. Dlatego tak istotne i pilne jest uchwalenie ustawy „Aborcja to zabójstwo”, której projekt zostanie przedstawiony niebawem w Sejmie.

 kolektyw

Zadzwoń do posła

Teraz jest czas, by naciskać na posłów, aby głosowali zgodnie z tym, czego oczekują od nich wyborcy – za ustawą „Aborcja to zabójstwo”. To w rękach posłów są losy tysięcy nienarodzonych dzieci zagrożonych zabiciem. Nie można stać bezczynnie, gdy zewsząd zalewa nas aborcyjna propaganda. Wejdź na stronę www.zadzwondoposla.pl, znajdź telefony i adresy biur poselskich i działaj!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Głos armii PRO-LIFE jest słyszalny. Posłuchaj tych, którzy stają w obronie nienarodzonych!

28 maja, 2024

Wiele abortowanych dzieci przeżywa własną aborcję. Co jednak dzieje się z nimi później? Szpitale mają

27 maja, 2024

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.