Powiedz NIE marszowi aborterów! Pikieta w Warszawie 30.09

Porozumienie Kobiet 8 Marca na 30 września zapowiedziało przejście przez Warszawę marszu z okazji Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji. „Świętowanie” bestialskiego zabijania nienarodzonych dzieci feministki chcą uczcić także potańcówką. Dla organizatorów każde zamordowane w aborcji dziecko to okazja do radości i zabawy. To demoniczne zachowanie.

Organizatorzy wydarzenia wprost artykułują myśl eugeniczną, zgodnie z którą można i należy pozbywać się ze społeczeństwa ludzi ułomnych. Chcą również rozpowszechnić kłamliwą ideę tzw. bezpiecznej aborcji – innymi słowy: bezpiecznego zabijania ludzi. Aborcja nigdy nie była i nie będzie bezpieczna, w jej wyniku zawsze jest zabijane dziecko, ofiarą jest także kobieta.

Nie możemy pozwolić na takie „wydarzenia”. Przyjdź na nasz protest, który odbędzie się tego dnia, tj. 30 września w godzinach 17:30-19:30 w Warszawie przy Alei Waszyngtona przed zjazdem na Wał Miedzeszyński.

Nie ma wątpliwości, że nawoływanie przez feministki i środowiska lewicowe do zabijania nienarodzonych dzieci jest spowodowane ociąganiem się posłów z uchwaleniem projektu „Zatrzymaj Aborcję”. Każdy kolejny dzień zwłoki z uregulowaniem ochrony życia dzieci prowokuje te środowiska do coraz agresywniejszego zachowania i karygodnych inicjatyw.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.