Politycy zawiedli ws. in vitro

głosowało za

„Wielu posłów Prawa i Sprawiedliwości głosowało za tą ustawą [„Tak dla in vitro”] i nawet niektórzy się tym pochwalili. (…) Patrzcie szanowni Państwo kto, jak głosował [w tej kwestii], bo to jest istotny wyznacznik tego, jak działa dana osoba i dane środowisko polityczne. Jesteśmy przed wyborami samorządowymi i europejskimi (…) nie sposób nie spojrzeć na pewne mechanizmy, które się ujawniły w trakcie głosowania nad tą ustawą. Namawiam do trzeźwego spojrzenia podczas kampanii wyborczej (…), by nie dać się zwieźć hasłom tylko oceniać realne działanie” – wskazuje Kaja Godek.

Fundacja Życie i Rodzina prowadziła w przeszłości w różnych miastach akcję „Stop in vitro” dotyczącą zatrzymania finansowania procedur sztucznego rozrodu z budżetu danego miasta. Wszędzie, gdzie wprowadzano dofinansowanie klinik in vitro, działo się to wbrew ludziom. Ludzie nie chcieli, by ich pieniądze szły na procedurę związaną z aborcją.

Obejrzyj: Duda krytykował Komorowskiego, teraz sam poparł in vitro – komentuje Kaja Godek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.