Pokazaliśmy prawdę przed szkołą – promotorom LGBT z II LO w Lublinie puściły nerwy

Promotorom gender z II LO w Lublinie puściły nerwy. Krzyki i agresja wobec prawdy o groźnej ideologii. W piątek 4 listopada z samego rana przed budynkiem szkoły Fundacja Życie i Rodzina stanęła z pikietą informacyjną w obronie młodzieży przed gender.

Przed budynkiem lubelskiego liceum pokazaliśmy tragiczne konsekwencje przyjęcia ideologii LGBT. Pikieta zaczęła się wcześnie rano, tak aby zarówno pracownicy jak i uczniowie mogli zapoznać się z prawdą. Nie ma zgody na totalitaryzm, łamanie sumień i agresywną promocję zaburzeń jako normalności.

Nauczyciele, którzy poddali się tęczowej propagandzie i chcą realizować agendę LGBT w II LO w Lublinie, nie mogli znieść prawdy. Podczas pikiety wychodzili przed budynek i krzyczeli na wolontariuszy, byli agresywni. Żądali zakończenia zgromadzenia – mimo że było pokojowe i legalne.

„Nie pierwszy raz widzieliśmy furię zwolenników LGBT – oni zawsze mają problem z prawdą. Pokazywaliśmy dzieci – ofiary homoświatka, tymczasem oni krzyczeli, że informowanie o zagrożeniach może zagrozić dzieciom (sic!)” – relacjonował jeden w wolontariuszy.

Po pikiecie podeszło do nas trzech uczniów, którzy podziękowali za pomoc. Prosili, aby nie ujawniać ich wizerunku i imion, bo boją się zemsty nauczycieli popierających ideologię gender. Wiemy o czym mówią… bo sześciokolorowa ideologia zawsze ma totalitarną twarz.

II LO w Lublinie

Gender to zło

Genderowanie” – czyli przypisywanie płci, jaką dana osoba sobie wymyśli – wchodzi do szkół tylnymi drzwiami i staje się przyczynkiem do terroryzowania zarówno uczniów jak i nauczycieli. Stosuje się presję, aby nazywać wybranych chłopców imionami żeńskimi lub dziewczynki imionami męskimi. Realizuje się plan, by złamać sumienia i zmusić do przyjęcia optyki gender. Dzieci z zaburzeniami tożsamości nie otrzymują pomocy, ale pogłębienie problemu.

Rolą szkoły jest uczyć i wychowywać, a nie promować ideologiczne bzdury. Genderyzm zaczyna się od zaimków, a prowadzi do coraz większych zaburzeń w sferze płciowości, tożsamości i osobowości. Na światło dzienne wychodzą kolejne przypadki osób skrzywdzonych przez ideologię LGBT, a także szykanowania tych, którzy nie chcą się poddać terrorowi gender. Ofiarami ideologii są zarówno dzieci okaleczone tranzycjami jak i te, które są wykorzystywane seksualnie przez gejów i lesbijki. Gender to zło w czystej postaci.

Linki do artykułów:

https://www.zycierodzina.pl/najwieksza-w-wielkiej-brytanii-klinika-zmiany-plci-zostanie-zamknieta/
https://www.zycierodzina.pl/okaleczona-operacjami-mloda-brytyjka-zaluje-decyzji-o-zmianie-plci/
https://www.zycierodzina.pl/genderowy-terror-w-irlandii-nauczyciel-enoch-burke-trafil-do-wiezienia/
https://www.zycierodzina.pl/okaleczony-przez-tranzycje-nie-moze-normalnie-korzystac-z-toalety/

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.