Po dłuższej przerwie, ponownie w Pszczynie

Bierność polityków w procedowaniu projektu #ZatrzymajAborcję potęguje w nas mobilizację do pokazywania skutków tzw. aborcji, czyli zabijania nienarodzonych dzieci. Dlatego w środę, 18 kwietnia nasi wolontariusze po dłuższej przerwie znów wyszli na ulice Pszczyny.

Tym razem byliśmy nie na pięknym rynku, a w nowym miejscu, na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Kopernika. Rozłożyliśmy plakat, by uświadomić ogrom zbrodni dokonywanej przez aborterów jeszcze większej grupie mieszkańców. W pikiecie wzięli udział nie tylko dotychczasowi wolontariusze, ale i nowi, w akcji dzielnie uczestniczyły również ich dzieci.

Jako że jest to dość ruchliwe skrzyżowanie w centrum miasta, w trakcie 1,5 godziny naszej obecności przewinęło się sporo samochodów i pieszych. Kierowcy zwalniając mieli możliwość obejrzeć na plakacie ofiary aborcji. Wielu pieszych przystawało, przyglądało się w zadumie i wsłuchiwało w słowa płynące z nagrań puszczanych z megafonu. Pojawiały się gesty zarówno wsparcia, jak i niezadowolenia, mimo to wydarzenie przebiegło w spokojnej atmosferze.
Widok dzieci zabitych w aborcji zniesmaczył starszego pana, który przechodząc pukał się w głowę. Pewną kobietę w ciąży… rozbawił. Inna z przechodzących mieszkanek miasta wypowiedziała głośno „powinniście się wstydzić”. My uważamy zaś, że wszyscy ci, przez których te barbarzyńskie akty mają miejsce, winni czuć wstyd. Łącznie z politykami, których bezczynność daje podstawy prawne dla działań aborterów.

I Ty nie bądź bierny i włącz się w akcję „Zadzwoń do posła”. Informacje dostępne na stronie www.zadzwondoposla.pl. Pomóż zatrzymać zabijanie dzieci.

Agnieszka Mańka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.