Piotrków Trybunalski: Ani jednej ABORCJI więcej!

W Piotrkowie Trybunalskim odbyła się proaborcyjna manifestacja, która jest pokłosiem wywołanej przez środowisko aborcyjne wrzawy wokół śmierci młodej kobiety i jej dziecka w szpitalu w Nowym Targu. Zarówno uczestnicy jak i organizatorzy nie chcieli zderzyć się z prawdą o aborcji, o której tak chętnie mówią.

Banery, które pokazaliśmy zwolennikom zabijania nienarodzonych, przedstawiały ofiary aborcji. Aborcjoniści obśmiali zdjęcia i żądali usunięcia banerów. Prawda jest dla nich nie do zniesienia, wolą karmić się kłamstwami. Manifestacja czarnego protestu zgromadziła niezbyt liczną grupę osób, głównie osoby starsze i działaczy Lewicy.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.