Inicjatywa „Pilnuj budżetu” zmienia miasto na lepsze – dyrektor Galerii Labirynt do wymiany

Takie inicjatywy społeczne, jak „Pilnuj budżetu” mają sens. Jak donoszą media, trwa konkurs na nowego dyrektora niechlubnej Galerii Labirynt w Lublinie, która „wsławiła się” promowaniem homoparad i „czarnych marszy” .

Lewicowe ideologie mają to do siebie, że nie mogą się szerzyć bez funduszy publicznych. Dlatego tak chętnie wyciągają rękę po dotacje i dofinansowania. Petycja „Pilnuj budżetu” i gorąca debata nad nią w Radzie Miasta przyniosły pozytywny skutek, bo bastion lewicowych ideologii będzie miał nowego dyrektora.

Dotychczas jakoś radnym nie przeszkadzało, że milionowe dotacje są marnotrawione m.in. na pornograficzne wystawy, czy też budowanie „izb pamięci” tzw. strajku kobiet. Przykłady tej rozrzutności można zobaczyć na stronie: Pilnuj Budżetu – Zobacz na co idą twoje pieniądze

Złożenie petycji Pilnuj Budżetu w radzie miasta Lublina
Złożenie petycji Pilnuj Budżetu w radzie miasta Lublina

Presja społeczna ma sens

To dowód na to, że presja społeczna ma sens. Inicjatywę podjęła Fundacja Życie i Rodzina w koalicji z lubelską Młodzieżą Wszechpolską i Ruchem Narodowym Lublin. W petycji „Pilnuj budżetu”, mieszkańcy Lublina sprzeciwili się sponsorowaniu z budżetu miasta instytucji i organizacji, które popierają tzw. Strajk Kobiet oraz promują aborcję oraz ideologię LGBT.

Wśród nich są mi.in. Fundacja Homo Faber, Fundacja Inna Fundacja, Fundacja HerStory, Camera Femina oraz właśnie Galeria Labirynt.

Lublin jest jednym z najbardziej zadłużonych miast w Polsce. Dług ten rośnie, pomimo czynionych jeszcze w 2008 roku prognoz, że będzie spadał. W czasie lockdownu, gdy wielu obywateli traci możliwość zarobkowania, marnowanie publicznych pieniędzy na szkodliwe ideologie jest szczególnie bulwersujące.

Transparent przed budynkiem Galerii Labirynt w Lublinie

#kajagodek #krzysztofkasprzak #pilnujbudzetu #petycja #lublin #lgbt #fundacjazycieirodzina

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.