Pierwszy raz o aborcji w Zatorze

8 grudnia 2016 andrychowska komórka Fundacji Życie i Rodzina po raz pierwszy zorganizowała pikietę antyaborcyjną w małopolskiej miejscowości Zator.

Pikieta odbyła się na rynku i przebiegła bardzo spokojnie. Zarówno przechodnie, jak i podróżujący samochodami i autobusami mogli poznać prawdę o aborcji, którą głosiliśmy przy użyciu baneru i megafonu. Jedni byli zainteresowani, inni szybko uciekali, jak gdyby ich to nie obchodziło. Trzech panów robiło zdjęcia banerów, ale nie zdecydowali się podejść i porozmawiać.

Kolejne akcje już wkrótce. Będziemy o nich informować na bieżąco. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego fanpage’a: Fundacja Życie i Rodzina: Andrychów i Zator.

Marcin Strzałkowski

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.