Pedagodzy powinni być za życiem – pikieta w Krakowie

Krakowscy obrońcy życia działają intensywnie! Oto relacja z siódmej w styczniu pikiety antyaborcyjnej w Krakowie. Odbyła się ona 29 stycznia 2020 w godzinach porannych, naprzeciwko głównego wejścia do Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych w Krakowie.

Wybór miejsca nie był przypadkowy, bowiem ta uczelnia kształci przyszłe kadry pedagogiczne – nauczycieli różnych specjalności, w tym pedagogów specjalnych.

W Polsce dopuszcza się zabijanie nienarodzonych dzieci podejrzanych o chorobę. Jednocześnie kształci się studentów na kierunku pedagogika specjalna, aby przygotować ich do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Czyż nie jest to poważny dysonans poznawczy i rozdwojenie jaźni? Mamy nadzieję, że udało się nam dotrzeć do umysłów i serc przyszłych pedagogów oraz wykładowców akademickich, którzy mają realny wpływ na kształtowanie postaw studentów.

Cały czas przekonujemy się, że mówienie prawdy nie jest łatwe i często spotyka się z dezaprobatą. Dzieje się tak zresztą nie tylko podczas antyaborcyjnych zgromadzeń. Pamiętamy o przykładzie niezłomnej pani profesor Ewy Budzyńskiej z Uniwersytetu Śląskiego, która ponosi przykre konsekwencje za przekazywanie obiektywnych faktów, m.in. dotyczących człowieczeństwa dzieci nienarodzonych. Mamy nadzieję, że wśród kadry akademickiej krakowskiej uczelni pedagogicznej nie brakuje odważnych i obiektywnych osób, które zapewnią studentom dostęp do rzetelnej wiedzy, nieskażonej tendencyjnymi i zafałszowanymi ideologiami.

tekst: Katarzyna Uroda

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.