Parada (równości) obrzydliwości

25 czerwca 2022 wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina byli w Warszawie, gdzie odbywała się tzw. parada równości… a właściwie obrzydliwości. Oto co zobaczyli.

Parada Równości w Warszawie

Pod patronatem samego prezydenta Stolicy – Rafała Trzaskowskiego – uczestnicy marszu ruszyli ulicami Warszawy. Z daleka – kolorowa masa, z bliska – budząca niesmak, konsternację i zażenowanie – parada obrzydliwości. Na tegorocznym marszu widoczne były między innymi: negliż, profanacja symboli narodowych, religijnych, promocja aborcji, homoseksualizmu, transseksualizmu, sadomasochizmu, a nawet satanizmu. Żeby tego było mało – na wszystko patrzyły dzieci, które zostały przyprowadzone na marsz i to całkiem licznie.

Parda
Parada Równości w Warszawie 2022
Parada równości
Chłopiec jadący na jednej z gejowskich platform. Parada Równości 2022 Warszawa
Profanacja komunii świętej na paradzie równości w Warszawie. Fot. z Twitter

Marsze narzędziem wpływu

Parady przechodzące ulicami miast to kluczowe narzędzie używane przez aktywistów LGBT do wpływania na społeczeństwo. Wesoła i kolorowa oprawa takich wydarzeń ma przyciągać i budzić sympatię do maszerujących uczestników, a co za tym idzie – do ich postulatów. Wszystko to, co z daleka wygląda niewinnie i zabawnie, w istocie jest zasłoną dymną dla zboczeń i przestępstw seksualnych, które dzieją się w środowisku LGBT. Uważny obserwator jest w stanie dostrzec sygnały ostrzegawcze zdradzające z czym i z kim mamy do czynienia.

Parada równości
Wystawa w tzw. Miasteczko Równości obok Pałacu Kultury i Nauki. Parada Równości Kyiv Pride 2022 Warszawa
Parada równości
Platforma Strajku Kobiet domagającego się legalizacji zabijania nienarodzonych. Parada Równości Kyiv Pride 2022 Warszawa

Homoseksualny (nie) ład

Choć z głośników wybrzmiewają hasła miłości, akceptacji i tolerancji – w rzeczywistości jest to próba narzucania większości dewiacyjnego sposobu myślenia. Marsze środowisk LGBT są organizowane dla osiągnięcia konkretnych celów, także politycznych. Najważniejszym z nich jest przeprowadzenie rewolucji seksualnej we wszystkich obszarach życia społecznego oraz doprowadzenie do zmian prawnych, które uczynią LGBT uprzywilejowanymi i tymi, którzy dyktują warunki. Wszystko to kosztem tych, którzy nie chcą akceptować narzucania i promowania zboczeń oraz uznawania ich za normę.

Parada Równości Kyiv Pride 2022 Warszawa

Kontrmanifestacja Fundacji Życie i Rodzina

Dobrze wiemy, jakie zagrożenie dla społeczeństwa niesie za sobą ekspansja ideologii LGBT. Najbardziej zagrożone są dzieci i młodzież. Najmłodsi padają ofiarą homopedofilów i są przedmiotem prania umysłów przez aktywistów LGBT. Dlatego wolontariusze Fundacji organizują pikiety i kontrmanifestacje, takie jak ta podczas parady równości w Warszawie. Wszystko po to, by prawda mogła dotrzeć do jak największej liczby osób.

Kontrmanifestacja Fundacji Życie i Rodzina. Parada Równości Kyiv Pride 2022 Warszawa
Kontrmanifestacja Fundacji Życie i Rodzina. Parada Równości Kyiv Pride 2022 Warszawa

Ustawa STOP LGBT

Ci, którzy myśleli, że nie uda nam się wprowadzić do Sejmu projektu ustawy hamującej promowanie ideologii LGBT w przestrzeni publicznej – mylili się. Zrobiliśmy to i to był pierwszy krok do zmian, które nadchodzą. Teraz wszystko w rękach posłów, którzy powinni sprawić, by ustawa STOP LGBT, sygnowana 140 tysiącami podpisów, została uchwalona i stała się częścią polskiego prawa. To wyraz troski o dzieci – o pokolenie, któremu przyszło dorastać w czasach zalewu siejącej zamęt i spustoszenie moralne homoideologii.

Kontrmanifestacja Fundacji Życie i Rodzina. Parada Równości Kyiv Pride 2022 Warszawa

Zobacz videorelację z parady LGBT w Warszawie

Tekst: Faustyna Rewucka


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.